Xl Organizasyon

Bursa / İnegöl

50-100 TL

Min. Fiyat

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

50-100 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Verilen Hizmetler

Barkovizyon

Catering

Çiçek

Davetiye

Dekor

Fotoğraf Ve Video

Havai Fişek

Işık Ve Ses Ekipmanları

Kapalı Çadır

Kına Gecesi

Lcv Hizmeti

Masa & Sandalye Temini

Mekan Giydirme

Nikah Şekeri

Pasta

Servis Ve Hizmet Elemanı

Süsleme

Hizmet

Demo Masa

Konsept&Tema Geliştirme

Şehir Dışında Hizmet

Foto Galeri

Hakkında

Şıklığıyla Göz Kamaştıran Bir Düğün Töreni Tasarlamayı İstiyorsanız, Xl Organizasyon Markası İle Tanışmalısınız! Kaliteli Organizasyon Malzemeleri Üreten, Toptan Ve Perakende Satış Yapan Firmamızın Çatısı Altında Organizasyonlar Da Düzenliyoruz. Üstelik Bunun İçin Son Derece Tecrübeli Ve Alanında Uzman Bir Ekibimiz Var. Düzenlediğiniz Gecenin Davetli Kapasitesine Göre Birlikte Çalıştığımız Organizasyon Ekibimizde 20 İla 30 Kişilik Hizmet Personelimiz De Bulunuyor.

Düşünsenize, Tarzınıza Uyan Ve Tamamen Size Özel Olan Düğün Töreni İçin İstediğiniz Her Şeyi Tasarlayabiliyoruz. Gece Boyunca Etrafınızda Olan Ekibimizle Eğlencenizin Kusursuz Olmasını Sağlıyoruz. Hayal Ettiğiniz Her Ayrıntıyla Kusursuz Bir Gece Ve Benzeri Olmayan Eğlenceler İçin Doğru Adrestesiniz. Dilerseniz, Sunduğumuz Hizmetin Dikkat Çeken Detaylarında Söz Edelim.

Xl Organizasyon İnegöl`deki Mağazamızda İlk Görüşmeyi Düzenleyerek Davet Planlamasını Yapıyoruz. Düğün Mekanınızın Dekorasyonuna Uyan Masa Ve Sandalyeleri Temin Ederek Hazırlıklarımıza Başlıyoruz. Şık Bir Dekorasyon İçin Aksesuar, Çiçek Aranjmanları, Renkli Balonlar, Uçuşan Tüller Ve Takları Belirliyoruz. Hemen Ardından Demo Masa Da Tasarlayarak Düğün Konseptinizi Belirliyoruz. Konsept Çalışmalarımızda Aksesuar Ve Dekorlar Kadar; Renklere De Özen Gösteriyoruz. Kaliteli Kumaşlarla Masaları Süslemeye Başlıyor, Davetlileriniz İçin Kokteyl Veya Ziyafet Alanı Stilize Ediyoruz. Salonun En Şık Yerine Nikah Merasimi Alanı Kuruyor, Gelin Yolu Ve Dans Pisti İçin De Düzenlemeler Yapıyoruz.

Eğlencenizi Taçlandıracak Kaliteli Müzik İçin Ses, Sahne Ve Işık Sistemleriyle Teknik Altyapıyı Sağlıyoruz. Müzik Grupları, Ses Sanatçıları Ve Dj İçin İş Ortaklarımızdan Destek Alıyoruz. Catering Hizmeti De Sunuyoruz. Enfes Bir Lezzet Şöleniyle Törenlerinizi Kusursuz Hale Getiriyoruz. Bu Arada; Söz, Nişan, Kına Gecesi Ve Nikah Hediyelerinden Tutunda Organizasyonlarınızda Gerçekleşecek Her Ritüel İçin Gerekli Eşyaları Temin Ediyoruz.

Masallardaki Gibi Bir Gece İçin İnegöl Xl Organizasyon Ailesiyle İletişime Geçmeye Ne Dersiniz? En İnce Ayrıntısına Kadar Tasarlanmış Düğün Törenleri İçin İletişim Bilgilerimiz Sayfanın Hemen Üst Kısmında Yer Alıyor!

İletişim
Xl Organizasyon
Xl Organizasyon