Elif Organizasyon

Bursa / Nilüfer

2.500-5.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

2.500-5.000 TL

Alkol Servisiniz Var mı?

Ne Kadar Süre Önce İletişime Geçmeliyiz?

1 Haftadan Az

Paket Seçenekleriniz Var Mı?

Evet

Kişiye Özel Süpriz Organizasyonlar Yapıyor Musunuz?

Evet

Şehir Dışında Hizmet Veriyor Musunuz?

Evet

Yemek Menüsünde Değişiklik Yapıyor Musunuz?

Evet

Alkol Servisiniz Var Mı?

Hayır

İstenilen Başka Bir Mekanda Organizasyon Yapıyor Musunuz?

Evet

Farklı Konsept Seçenekleri Sunuyor Musunuz?

Evet

Hangi Hizmetleri Veriyorsunuz?

Balonlar

Canlı Müzik

Çiçek

Dilek Feneri

Drone

Fotoğraf

Havai Fişek

Hediye

Host&Hostes

İsim Yazdırma

Kırmızı Halı&Yürüme Yolu

Kokteyl

Lazer

Mekan + Organizasyon

Mekan Süsleme

Organizasyon

Pankart

Pasta

Sis Makinesi

Slayt Gösterisi

Sürpriz Organizasyonu

Vıp Araç

Video

Volkan

Yemek

Hangi Mekanlarda Hizmet Veriyorsunuz?

Doğa

Ev

Helikopter

Kafe

Kumsal

Otel

Restoran

Sinema

Tarihi Mekan

Tekne Düğünü

Yat

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bekarlığa Veda

Doğum Günü

Kına

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Söz

Sünnet

Yıl Dönümü

Hakkında

Hayatınızın Aşkını Buldunuz Ve Geriye Sadece O “Evet” Kelimesini Duymak Kaldıysa, Bursa`da Evlenme Teklifi Etmeyi Planlayan Beyleri Tanışmaya Bekliyoruz. Eğer Siz De Sıradanlıktan Uzak Ve Farklı Bir Evlilik Teklifi Etmek İstiyorsanız, Kendinizi Elif Organizasyon Markamızın Deneyimli Ellerine Teslim Etmeniz Yeterli. Nasıl Her Aşk Hikayesi Kendisine Özelse, Teklifinizi De Size Özel Detaylarla Planlıyor Ve Gelin Adayımızın Aklını Başından Alıyoruz.

Deneyim
İşimizi Severek Yapan Bir Ekibiz. Evlilik Teklifi Organizasyonlarımızda Ve Diğer Tüm Özel Gün Davetlerimizde Başarı Çıtamızı Her Geçen Gün Daha Da Yukarıya Taşıyoruz. Elif Organizasyon`da Sizi Deneyimli Ve Enerjisi Yüksek Bir Kadro Bekliyor. Yaratıcı Ve Yenilikçi Fikirlerimizin Yanı Sıra Geniş Ekipman Ve Hizmet Yelpazemizle Hayatınızın Teklifini Mükemmel Bir Şekilde Organize Ediyoruz. Çünkü Bizim İşimiz Çiftlerimiz İçin Unutulmaz Anlar Biriktirmek.

Hizmetler
Evlilik Teklifi, Üzerinden Yıllar Geçse Bile Hafızalardan Silinmeyecek En Özel Anlardan Biridir. Bu Anlamlı Günün Size Özel Ve Benzersiz Olması İçin En İlginç Ve Orijinal Fikirlerle Önerilerde Bulunabiliriz. Bursa Evlilik Teklifi Organizasyonları Hizmetimizde Mekan Süslemesini Zarif Detaylarla Göz Alıcı Bir Hale Getiriyoruz. Balonlar, Pankartlar, Dilek Fenerleri, Kırmızı Halı Ve Daha Pek Çok Süslemeyle Romantik Bir Ortam Yaratıyoruz.

Pasta, Çiçek, Yemek Ve Çeşitli Aperatifler De Leziz İkramlarımız Arasında. Elif Organizasyon`u Tercih Ettiğinizde Biz De Sizinle O Heyecanı Yaşıyor, Her Şeyin Dört Dörtlük Olması İçin Çabalıyoruz. Uludağ`da Karların İçinde Romantik Bir Sürprize Veya Günbatımında Kumsalda O Değerli “Evet!”İ Duymaya Hazır Mısınız? Bursa`da Veya Diğer Şehirlerdeki Tüm Evlilik Teklifi Organizasyonlarınızı Üstlenebilir Ve Hayallerinizi Gerçek Kılabiliriz.

Ek Hizmetler
Elif Organizasyon Bünyesinde Evlilik Teklifi Organizasyonlarının Yanı Sıra Düğün, Nişan Ve Söz Gibi Önemli Davetlerinizi De Planlıyoruz. Bu Özel Anları Ölümsüzleştirmek İstediğinizde Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetimizden Yararlanabilirsiniz. Yaz Düğünleri Bizim İçin Ayrı Bir Önem Taşıyor, Çünkü Evlenmeye Hazırlanan Çiftlerimize Masal Gibi Kumsal Düğün Organizasyonları Düzenliyoruz. Düğün Eğlencesine Doymayanlar İçin Harika After Party Fikirlerimiz Ve Davetlerinize Renk Katabilecek Animasyon Gruplarımız Da Bulunuyor.

Evlilik Teklifinizi Kendi Belirleyeceğiniz Bir Mekanda Veya Size Özel Bir Yerde Yapmak İstediğinizde, Bizden Ekipman Desteği De Alabilirsiniz. Romantik Bir Akşam Yemeği Veya Arkadaşlarınızın Da Size Eşlik Edeceği Sürpriz Bir Kutlamada Mekan Süslemeleri, Sandalye Temini, Çiçek, Vazo Ve Maket Pasta Hizmetlerimizi Değerlendirebilirsiniz. Sıra Kına Gecenize Geldiğinde Kaftan Ve Tahtlarımıza Bakmadan Karar Vermeyin Deriz.

Gelin Adayına Hayatının En Büyük Sürprizini Yaparken Profesyonel Bir Hizmet Arıyorsanız, Sizi De O Anı Hep Gülümseyerek Hatırlayan Şanslı Çiftlerimizin Arasına Alabiliriz. Elif Organizasyon Bursa Evlilik Teklifi Hizmetimizle Amacımız Mutlu Anlarınızın Mimarı Olmak. Tanışmak Ve Bilgi Almak İçin İletişim Bilgilerimizden Bize Ulaşabilir, Fiyat Teklifi Talep Etmek İstediğinizde Yandaki Formu Doldurabilirsiniz. Unutmayın, Yeni Hayatınıza En Güzel Adımı Atmak İçin Doğru Adrestesiniz!

İletişim
Elif Organizasyon
Elif Organizasyon