Akar Organizasyon

Bursa / Nilüfer

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

2.500 TL`den az

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı & Kaftan

Davul Show

Dilek Feneri

Gelin Hamamı

Hint Kınası

Kına Ekibi

Kına Mumu

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Takımı

Kına Tepsisi

Kına Töreni

Foto Galeri

Hakkında

Organizasyon Konusunda Neredeyse Düğün Kadar Önem Verdiğini Kına Gecenizi Profesyonel Şekilde Organize Etmek İçin Buradayız. Geniş Hizmet Yelpazeniz, Uzman Ekibimiz Ve Sağladığımız Çok Özel İmkânlar İle Nesiller Boyu Konuşulacak Bir Gece Yaşayacaksınız.

Akar Organizasyon Bursa Olarak, Size Tam Da Hayalini Kurduğunuz Bir Organizasyon Süreci Sunabilmek Adına İlk Olarak Bir Ön Görüşme Yapıyoruz. Bu Görüşmelerde Nasıl Bir Kına Konsepti İstediğinizi, Süsleme Ve Aksesuar Seçiminde Hangi Renkleri Tercih Edeceğinizi Ve Almak İstediğiniz Hizmet Detaylarını Konuşuyoruz. Ardından Kına Gecenizde Herhangi Bir Aksaklığın Yaşanmaması İçin Bir Akış Planı Yapıyoruz.

Geleneklerimizin En Güzel Ritüellerini Yerine Getirebileceğiniz İstediğiniz Renk Ve Modellerde Kına Tahtı, Kına Sandığı, Kına Mumu, Kına Takımı Ve Kına Tepsisi Gibi Tüm Aksesuarları Bizden Eksiksiz Olarak Temin Edebiliyorsunuz. Ayrıca Eğlencenize Eğlence Katacak Kına Ekibimizle Birlikte Güzel Bir Dans Koreografisi Hazırlayarak Misafirlerinize Hoş Bir Sürpriz De Yapabilirsiniz.
Geniş İmkânlarımız İçerinde Gelin Kına Geceleri Organizasyonu Dışında, Sünnet Kınası, Gelin Hamamı, Bebek Mevlidi, Kaftan Kiralama, Kaftan Satışı, İkramlıklar, Arzuya Göre Hediyelikler Ve Kişiye Özel Kaftan Dikimi De Bulunuyor. İhtiyaçlarınızı Göz Önünde Bulundurarak Dilediğiniz Hizmetten Yararlanabilirsiniz.

İşimiz Sadece Organizasyon Yapmak Değil! Size Samimiyet Ve Sıcakkanlı Bir Ortam Yaratarak Düğün Hazırlık Sürecinizdeki Stresinizi Tamamen Atmanızı Da Amaçlıyoruz. Bu Sebepten Güzel Anılar Biriktireceğiniz Kına Gecenizin Tüm Detaylarını Profesyonel Ekibimizin Sihirli Ellerine Teslim Edebilirsiniz.

Akara Organizasyon İle İsteklerinizi Gerçekleştirerek Kusursuz Bir Kına Gecesine İmza Atacaksınız. Hem De Çok Uygun Fiyatlarla! Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Almak Ve Bursa Kına Organizasyon Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Sayfanın Üst Kısmında Bulunan Form, Telefon Numarası Ve Mail Gibi İletişim Araçlarını Kullanarak Bize Ulaşabilir, Aklınızdaki Tüm Sorulara Yanıt Bulabilirsiniz.

İletişim
Akar Organizasyon
Akar Organizasyon