Asil Organizasyon

Bursa / Osmangazi

2.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

2.500 TL`den az

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı & Kaftan

Davul Show

Dilek Feneri

Gelin Hamamı

Hint Kınası

Kına Ekibi

Kına Mumu

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Takımı

Kına Tepsisi

Kına Töreni

Foto Galeri

Hakkında

En Özel Kutlamalarınızda Ânınızın Tadını Çıkarmanız İçin Tüm Detaylarıyla Organizasyonunuzu Planlıyor, Size Sadece Eğlencenizin Keyfini Çıkarma Kısmını Bırakıyoruz. Asil Organizasyon Bursa Olarak Uzun Yıllar Boyunca Faaliyet Gösteriyor, Çiftlerin Özel Günlerini Şölene Dönüştürüyoruz. Değişen Organizasyon Trendlerini Yakından Takip Ediyor, Yaratıcı Ekibimizle Birlikte De Çiftlere Farklı Alternatifler Sunuyoruz.

Kültürümüzde Önemli Bir Yere Sahip Olan Kına Gecelerine Yeni Bir Soluk Getirdik. Kına Ve Bekârlığa Veda Kutlamanızı Tüm Detaylarla Tek Tek İlgilenerek Planlıyoruz. Son Zamanlarda Konsept Bir Şekilde Kutlanan Bu Değerli Günde Biz De Size Özel Konseptler Oluşturabiliyoruz. Öncelikle İstediğiniz Konsepti Dinliyor, Ardından Osmanlı, Hint, Roman Ve Modern Konseptler Konusunda Sizi Bilgilendiriyoruz. Profesyonel Ekibimizin Yönlendirme Ve Tavsiyeleriyle İstediğiniz Gibi Bir Organizasyonu Sizin İçin Tasarlıyoruz.

Sağladığımız Diğer Hizmetlerden Bahsedelim. Kına Mekânınızı Renk Renk Süsleme Ve İhtişamlı Dekorlarla Hazırlıyoruz. Kına Gecelerinin Vazgeçilmez Dekoru Olan, Dans Etmekten Yorulduğunuzda Oturabileceğiniz Modern Tahtla Mekânınıza İhtişamlı Bir Görünüm Kazandırıyoruz. Davetli Masa Ve Sandalye Süslemelerinden Mekân Girişi Süslemesine Kadar Her Şeyin Uyumlu Olmasına Özen Gösteriyoruz.

Kına Ekibimizin Dansları Eşliğinde Eğlenmeye Doyamayacaksınız. Işıklı Davul Şov, Oryantal Şov Ve Size Özel Hazırlayacağımız Gösterilerle Eğlencenizi Şölene Çeviriyoruz. Konuklarınıza Ve Eşinize Sürpriz Yapmak İsterseniz De Ekibimizle Birlikte Dans Gösterisi Hazırlayabiliyorsunuz. Profesyonel, Orkestra Ve Müzisyen Temin Ediyor, Hareketli Kına Müzikleriyle Eğlenceyi Sizinle Buluşturuyoruz.

Bu Özel Gününüz İçin İhtiyaçlarınıza Yönelik Tüm Hizmetleri Verebiliyoruz. Kına Merasiminizde Kullanacağınız, Kına Tepsisi, Kına Sepeti, El Mendilleri, Konuklarınıza Armağan Edeceğiniz Hediyelikler, Gelin Kaftanı Ve Damat Fes Ve Yeleğini Tek Bir Adresten Temin Edebiliyorsunuz.

Asil Kına Organizasyon Olarak Hizmetlerimiz Bunlarla Da Sınırlı Değil. Kına Gecenizin Unutulmaz Bir Güne Dönüşmesini İstiyorsanız, Sayfanın Üst Kısmında Bulunan İletişim Formunu Eksiksiz Doldurup ‘`Ücretsiz Teklif Al`` Butonuna Tıklayarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

İletişim
Asil Organizasyon
Asil Organizasyon