Cc Design

Bursa / Osmangazi

2.500-5.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

2.500-5.000 TL

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı & Kaftan

Davul Show

Hint Kınası

Kına Ekibi

Kına Mumu

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Takımı

Kına Tepsisi

Kına Töreni

Foto Galeri

Hakkında

Kültürümüzün Eşsiz Miraslarından Biri Olan Kına Geceleri, Sevdiklerinizle Birlikte Hoş Vakit Geçirmek Ve Doyasıya Eğlenmek İçin, Muhteşem Bir Fırsat Niteliğinde Oluyor. Cc Designs Ailesi Olarak Siz Değerli Gelinlerimize, Muhteşem Bir Gece İmkanı Sunuyoruz. Siz Normal Hayat Seyrinize Devam Ederken Biz De Bir Yandan, Kına Gecenizi Organize Ediyoruz. Sizin Yerinize Tüm Detayları Düşünüyor Ve Size, Kusursuz Bir Kına Gecesi Deneyimi Yaşatıyoruz.

Sade Veya Gösterişli Olması Fark Etmeksizin Her Çeşit Kına Gecesi Organizasyonunuzu, Büyük Bir Özenle Gerçekleştiriyoruz. Bu Özel Geceniz İçin, Güvenebileceğiniz Bir Firma Arıyorsanız, Doğru Adreste Olduğunuzu Belirtmek İsteriz. Şimdi Dilerseniz, Detaylar Hakkında Size Bilgi Verelim.

Kına Gecesi Organizasyonunuz İçin Öncelikle, Sizinle Bir Görüşme Yaparak İşe Başlıyoruz. Sohbetimiz Sırasında, Nasıl Bir Kına Gecesi Hayal Ettiğinizi Öğreniyoruz. Bu Hayalinizi Gerçeğe Dönüştürmek İçin De Çalışmalarımıza Başlıyoruz.

Seçtiğiniz Mekana, Sabahın İlk Işıklarıyla Birlikte Gidiyoruz Ve İlk Olarak, Masa Ve Sandalye Düzenini, Davetli Sayınıza Göre Ayarlıyoruz. Gece Boyu Sınırsız Eğlencenin Devam Etmesi İçin, Sahne Alanını Olabildiğince Geniş Tutmaya Çalışıyoruz. Ardından, Gecenin Atmosferine Uygun Renkte Masa Örtülerini Seriyoruz Ve Aksesuarları Yerleştiriyoruz. Son Olarak Da Mekanın Girişine, Üzerinde İsminizin Yazılı Olduğu Bir Pano Konumlandırıyoruz Ve Hazırlıklarımız Sona Eriyor.

Deneyimli Nedimelerimiz, Kına Geceniz Boyunca Yanınızda Oluyor Ve Her İhtiyacınızı Karşılıyor. Kına Merasiminiz Gerçekleşirken, Kaftanlar Ve Kına Mumlarıyla Birlikte, Uyumlu Bir Görüntü Yakalıyoruz. Sonrasında Bu Hüzünlü Havanın Hemen Dağılması İçin, Eğlenceli Şarkılara Kaldığımız Yerden Devam Ediyoruz.

Bursa Kına Organizasyon Firmaları Arasında, Ayrıcalıklı Ve Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışımızla Birlikte, Siz Değerli Gelinlerimizi Mutlu Etmeye Devam Ediyoruz. Siz De Kararınızı Verdiyseniz Ve Kına Gecenizi Bize Emanet Etmek İsterseniz, Sayfanın Hemen Yanında Bulunan Formu Doldurun Ve Bize Ulaşın!

İletişim