Diva Organizasyon

Bursa / Osmangazi

2.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

2.500 TL`den az

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı & Kaftan

Davul Show

Dilek Feneri

Hint Kınası

Kına Ekibi

Kına Mumu

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Takımı

Kına Tepsisi

Kına Töreni

Foto Galeri

Hakkında

Profesyonel Bir Ekibin Kına Gecenizi Planlamasına Ne Dersiniz. Diva Organizasyon Olarak Bursa Osmangazi`de Hizmet Veriyor, Geleneklerimizin En Güzel Yansıması Olan Kına Gecenizi Şölen Tadında Kulamanız İçin Titizlikle Çalışıyoruz. Düğün Hazırlıklarınızla Uğraşmaktan Kına Gecenizi Planlamaya Enerjiniz Kalmamış Olabilir. Hiç Merak Etmeyin Bütün Hazırlıkları Sizin Yerinize Biz Hallediyoruz. Tüm Detaylarla Tek Tek İlgilenerek Size Seçenekler Sunuyor, Unutulmayacak Bir Gün Geçirmenizi Sağlıyoruz.

Sağladığımız Hizmetlerden Bahsedelim Size. Öncelikle Hayallerinizi Sınırlandırmanıza İzin Vermiyoruz. Sizinle Birlikte Tarzınıza En Uygun Konsepti Birlikte Belirliyor, Konseptinize Karar Verdiyseniz İse Size Birçok Seçenek Sunuyoruz. Hint Konsepti, Osmanlı Konsepti Ve Modern Tarzda Davet Alanınızı Süsleyerek İhtişamlı Bir Görünüme Kavuşturuyoruz.

Davet Alanında Sizi Neler Mi Bekliyor?

- Kına Gecelerinin Vazgeçilmez Dekoru Kına Tahtını Mekânın En Güzel Köşesine Yerleştiriyoruz. Üstünü Cibinikle Süslüyor, Etrafına Renkli Minderler Yerleştirerek Konsept Bir Hava Yaratıyoruz.
- Bindallı Ve Kaftanlarda Size Kırmızı, Mor, Pembe Olmak Üzere Birçok Renk Seçeneği Sunuyor, Arkadaşlarınıza Da Belirli Sayıda Bindallı Temin Ediyoruz.
-Kına Tepsisi Başta Olmak Üzere Kına Mumuna Kadar Hizmetlerimiz Bulunuyor Ayrıca Konuklarınız İçin Kına Taçları Pullu Mendiller, Tef Ve El Zilleri Gibi Aksesuarlarla Eğlencenizi Renklendiriyoruz.
-Eğlencenizi Daha Hareketli Hâle Dönüştürmek İçin Kına Ekibimizin Sergilediği Danslarla Sizi Eğlendiriyor, Davul Şovuyla Organizasyonunuza Çeşitlilik Kazandırıyoruz.

Bursa Kına Organizasyonu Şirketi Arayışındaysanız Doğru Adreste Olduğunuzu Bildirmek İstiyoruz. Çiftler Tarafından Tercih Edilen Bir Adres Olarak Bu Mutlu Gününüzü Birlikte Planlamaya Talibiz. Kültürümüzün En Güzel Yansıması Olan Kına Ve Bekârlığa Veda Partinizi Alışılmışın Dışında Bir Organizasyonla Kutlamaya Hazırlanın. Hizmetlerimiz Hakkında Daha Kapsamlı Bilgiye Sahip Olmak İstiyorsanız, Sayfanın Üst Kısmında Bulunan İletişim Formunu Eksiksiz Doldurarak ‘`Ücretsiz Teklif Al`` Butonuna Tıklayarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

İletişim
Diva Organizasyon
Diva Organizasyon