Elmas Organizasyon

Bursa / İznik

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

5.000-7.500 TL

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı & Kaftan

Davul Show

Hint Kınası

Kına Ekibi

Kına Mumu

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Takımı

Kına Tepsisi

Kına Töreni

Foto Galeri

Hakkında

Özel Günlerinizin En Önemli Parçalarından Biri Olan Kına Geceleri, Sevdiklerinizle Birlikte Hoşça Vakit Geçirmek Ve Doyasıya Eğlenmek İçin Muhteşem Bir Fırsat Niteliğinde. Biz De Elmas Organizasyon İznik Ailesi Olarak Bu Eşsiz Gününüzü, En İnce Ayrıntısına Kadar Düşünüyoruz Ve Size, Kusursuz Bir Kına Gecesi Deneyimi Sunuyoruz. Siz Günlük Hayatınıza Devam Ederken Biz De Bir Yandan, Sizin İçin En Güzel Organizasyonu Planlamaya Başlıyoruz.

Kına Geceniz İçin Öncelikle, Nasıl Bir Organizasyon Düşlediğinizi Öğreniyoruz. Sonrasında Da Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürmek İçin Hazırlıklara Başlıyoruz! Seçtiğiniz Mekana Ve Davetli Sayınıza Göre, Masa Sandalyeleri Yerleştiriyoruz. Seçtiğiniz Aksesuarları Masalarınıza Yerleştiriyoruz. Çiçeklerle Etrafı Donattıktan Sonra, Gece Boyu Eğlencenizin Hız Kesmemesi İçin, Son Teknoloji Ses Ve Aydınlatma Sistemimizi Kuruyoruz. Üzerinde İsminizin Yazılı Olduğu Bir Panoyu Da Girişe Yerleştirdikten Sonra, Sizi Beklemeye Başlıyoruz.

Misafirleriniz Geldiğinde Onları, Lokum Ve Gül Suyu İkramıyla Karşılıyoruz Ve Geceye Tatlı Bir Başlangıç Yapmalarını Sağlıyoruz. Sizin Salona Girişiniz İse, Nedimelerimiz Eşliğinde Uyumlu Bir Dans Gösterisiyle Gerçekleşiyor. Konuklarınızın Arasına Katılırken Onlara Adeta Bir Görsel Şölen Yaşatmış Oluyoruz!

Kına Gecenizde Misafirlerinize, Yemek Menüsü Veya Ordövr Tabağı Şeklinde Muhteşem Lezzetler Sunmak İsteyebilirsiniz. Usta Aşçılarımız Sizin İçin Hünerlerini Sergiliyor Ve En Lezzetli İkramları Hazırlıyor. Servis Ekibimiz De Büyük Bir Özenle Bunları Misafirlerinize Ulaştırıyor.

Kına Gecenizin Sonunda, Daima Hatırlanmanız İçin Minik Hediyeler Veriyoruz. Bu Özel Gecenizi Ölümsüz Kılmak Adına Misafirlerinize Bir De Kuru Kına İkramında Bulunuyoruz.

Bursa Kına Organizasyon Firmaları Arasında, Siz Değerli Müşterilerimiz İçin Sunduğumuz Hizmetler Bu Şekilde. Siz De Kararınızı Verdiyseniz Ve Bizimle Çalışmak İsterseniz, Sayfanın Hemen Yanında Bulunan İletişim Formunu Eksiksiz Olarak Doldurun Ve Bize Ulaşın! Heyecanınıza Ortak Olmak İçin Sabırsızlıkla Bekliyoruz.

İletişim