Ezgim Moda & Organizasyon

Filter

Ezgim Moda & Organizasyon

Bursa / Yıldırım

2.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

2.500 TL`den az

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı & Kaftan

Davul Show

Dilek Feneri

Gelin Hamamı

Hint Kınası

Kına Ekibi

Kına Mumu

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Takımı

Kına Tepsisi

Kına Töreni

Foto Galeri

Hakkında

Kültürümüzün En Güzel Yansıması Olan Kına Gecenizi Şölen Tadında Bir Organizasyonla Kutlamaya Hazır Mısınız? Ezgim Organizasyon Bursa Olarak Profesyonel Ekibimizle Birlikte Uzun Süredir Özel Anlarınıza Şahitlik Ediyoruz. Keyif Dolu Bir Kutlama Gerçekleştirmek İçin Planlamalarımızı İstekleriniz Doğrultusunda Gerçekleştiriyor Ve Organizasyona Titizlikle Hazırlanıyoruz. Gün Boyu Sizinle İlgilenecek Kına Ekibi Ve Organizasyon Sorumlusu Da Tahsis Ediyoruz. Sadece Organizasyon Hizmeti Vermiyor Bünyemizde Bulunan Modaevimizde Bindallı, Kaftan, Nişanlık Modellerimizle Fark Yaratıyoruz.

Tüm Detayları İncelikle Düşünülmüş Bir Kına Organizasyonuna Hazır Olun. Konsept Bir Kutlama Gerçekleştirmek İstiyorsanız Tarzınıza En Uygun Konsepti Sizinle Birlikte Belirliyoruz. Sizinle Uzun Bir Sohbet Ederek Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Sahibi Olmanıza Yardımcı Oluyoruz.

Şölen Tadında Bir Kına Gecesi Geçirmeniz İçin Sağladığımız Hizmetlerden Bahsetmek Gerekirse?

-Davet Alanınızı Baştan Yaratıyor Ve Sizinle Önceden Belirlediğimiz Aksesuar Ve Dekorlarla Süslüyoruz. Mekân Girişine İsminizin Yazılı Olduğu “Hoş Geldiniz.” Yazılı Dekor Yerleştiriyoruz.
-Kına Gecelerinin Sembolü Hâline Gelen, Konseptinize Uygun Tarzda Hazırlanmış Kına Tahtını Mekânınızın En Güzel Yerine Yerleştiriyoruz.
-Kına Merasiminnde İhtiyacınız Olan Bütün Ekipmanları Biz Temin Ediyoruz. Kına Tacından El Mumuna, Nedime Bilekliğinden Tef Ve Çerez Kesesine Kadar Birçok Aksesuar Kiralama Hizmeti De Veriyoruz.
-Davetli Masa Ve Sandalyelerini Konseptinize Uygun Renklerde Süslüyor Masa Üstü Aksesuar Ve Çiçeklerimizle Mekânınıza Enerji Katıyoruz.
-Dans Ekibimizin Sergilediği Şovlar Ve Çeşitli Süprizlerle Eğlenceli Bir Gün Geçirmenizi Sağlıyoruz. Eğlencenize Eğlence Katabilmek Adına Davul Şov Hizmeti De Veriyoruz.

Bursa Kına Organizasyonu Firmaları Arasında Tercih Edilen Bir Adresiz. Profesyonel Ekibimizle Birlikte A`dan Z`ye Kusursuz Bir Gün Geçireceğinizi Sözünü Veriyoruz. Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgiye Ulaşmak İstiyorsanız, Sayfanın Üst Kısmında Bulunan İletişim Formunu Eksiksiz Doldurarak ‘`Ücretsiz Teklif Al`` Butonuna Tıklayabilirsiniz.

İletişim
Ezgim Moda & Organizasyon
Ezgim Moda & Organizasyon