Flaş Kına Organizasyon Ve Kaftan Kiralama

Teklif

Flaş Kına Organizasyon Ve Kaftan Kiralama

Bursa / Nilüfer

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

2.500-5.000 TL

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı & Kaftan

Davul Show

Dilek Feneri

Gelin Hamamı

Hint Kınası

Kına Ekibi

Kına Mumu

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Takımı

Kına Tepsisi

Kına Töreni

Semazen

Zenne & Oryantal

Foto Galeri

Hakkında

Kına Gecesi Başta Olmak Üzere Düğün, Nişan, Bekârlığa Veda Partisi, Doğum Günü Ve Mezuniyet Töreni Gibi Özel Gün Ve Davetlerinizde Uzman Ekibimizle Hizmet Veriyoruz. En Küçük Detayın Bile Atlanmadığı Kusursuz Organizasyonlar İçin Kaliteli Malzemeler Kullanıyor, Elimizden Geldiğince İsteklerinizi De Yerine Getirmeye Çalışıyoruz.

Flaş Kına Organizasyon Bursa Olarak, Şimdiye Kadar Üstlendiğimiz Kutlama Ve Davetleri Referans Alıp Kusursuz Bir Gece Yaşamanızı İstiyoruz. Bu Aşamada Tek Misyonumuz Tamamen İstediğiniz Gibi Bir Organizasyona Sahip Olmanızı Sağlamak.

Düğünden Önce Sevdiklerinizle Doyasıya Eğlenirken Stres Atacağınız Kına Gecenizin Organizasyonunu En İyi Şekilde Planlamaktan Mutluluk Duyacağız. İlk Olarak Bilmenizi İsteriz Ki Bu Konuda Uzman Bir Ekiple Çalışıyoruz. Güncel Trendleri Takip Eden Profesyonel Ekibimiz, Nasıl Bir Konsept Oluşturma Konusunda Kararsız Olan Çiftlerimiz İçin Danışmanlık Hizmeti De Veriyor.
Kına Gecenizi Yapacağınız Mekânın Süslemesinden Kına Ritüellerini Gerçekleştireceğiniz Alanın Hazırlanmasına Kadar Her Ayrıntıyı Sizin Yerinize Biz Düşünüyoruz. Model Ve Renk Seçimini Yaptığınız Tahtınızı Da Bu Alana Yerleştiriyor; Renkli Perdelik Ve Cibinliklerimizle Süslemelerimizi Tamamlıyoruz.

O Muhteşem Gecenin Yıldızı Olacak Siz Değerli Gelin Adaylarımız İçin Birçok Renk Alternatifi Bulunan Kaftanlarımız Bulunuyor. Bu Kaftanlarımızdan Zevkinize Ve Kına Konseptinize Göre Dilediğinizi Kiralayabiliyorsunuz. Kaftan Dışında Kına Mumu, Kına Tepsisi, Semazen Ve Dilek Feneri Gibi Olanaklarımızdan Da Yararlanabilirsiniz.

Eğlencenize Eğlence Katacak Dans Ekibimizle Güzel Bir Koreografi Hazırlayacak Davetlilerinize Güzel Bir Sürpriz Yapabiliriz. Ayrıca Gece Boyunca Çalacak Olan Müziklerin Seçimini De İstekleriniz Belirleyecek. Kısacası Siz Ne Hayal Ettiğinizi Bize Söyleyin Ve Hayallerinizden De Güzel Anlar Yaşayacağınız O Gece İçin Kendinizi Şimdiden Hazırlayın!

Bursa Kına Organizasyon Firmalarından Çok Farklı Olanaklarımızla Sizin De Yanınızda Olmamızı İstiyorsanız; Sayfanın Üst Kısmında Bulunan Bilgileri Kullanarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

İletişim