İlkim Organizasyon Tasarım

Teklif

İlkim Organizasyon Tasarım

Bursa / Yenişehir

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

5.000-7.500 TL

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı & Kaftan

Davul Show

Hint Kınası

Kına Ekibi

Kına Mumu

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Takımı

Kına Tepsisi

Kına Töreni

Foto Galeri

Hakkında

Hayalinizdeki Kına Gecesi Organizasyonunu Gerçeğe Dönüştürüyoruz! İlkim Organizasyon Yenişehir Ailesi Olarak, Eşsiz Güzellikte Bir Kına Gecesi Deneyimi Yaşamanız İçin, Ekibimizle Birlikte Durmaksızın Çalışıyoruz. Size En İyi Hizmeti Verebilmek Ve Beklentilerinizi Eksiksiz Olarak Karşılayabilmek İçin Elimizden Geleni Yapıyoruz.

Kına Geceleri, Kültürümüzün Bize Bıraktığı En Güzel Miraslarından Biri. Bunu Geleneği En İyi Şekilde Uygulamak Ve Devam Ettirmek De Bize Düşüyor! Sektörde Uzun Süre Bulunmamızdan Dolayı Da Bu Konuda Kendimize Güveniyoruz Ve Size Muhteşem Bir Gece Yaşatacağımıza Eminiz! Şimdi Dilerseniz, Bu Güzel Gece Hakkında Detaylardan Bahsedelim.

İlk Olarak, Kına Geceniz İçin Hangi Mekanı Tercih Ettiğinizi Öğreniyoruz. Sonrasında İse, Fikirlerinizi Alıyoruz Ve Nasıl Bir Organizasyon İstediğinizin Detaylarını Öğreniyoruz. Bunlara Göre De Planımızı Oluşturuyoruz.

Sabahın İlk Işıklarıyla Birlikte Sizin İçin Hazırlıklara Başlıyoruz. Davetli Sayınıza Göre Masa Ve Sandalyeleri Yerleştirdikten Sonra Bunları Örtülerle Süslüyoruz. Kına Gecesi Atmosferine Uygun Şekilde Seçtiğimiz Güzel Aksesuarları Da Yerleştiriyoruz. Ardından, Gece Boyu Eğlencenin Sürmesi İçin, Profesyonel Bir Ses Ve Aydınlatma Sistemi Kuruyoruz. Mekanınızın En Güzel Köşesine Kına Tahtınızı Konumlandırdıktan Sonra, Misafirlerinizi Karşılamak İçin Hazırız!

Deneyimli Nedimelerimizle Birlikte Gerçekleştirdiğiniz Dans Şovlar Eşliğinde Sizin De Salona Girişinizi Sağlıyoruz. Konuklarınıza Yaşattığımız Bu Görsel Şölenin Ardından, Kına Merasiminize Geçiyoruz. Size Özel Süslenmiş Bir Kına Tepsisi Ve Yakınlarınıza Dağıttığımız; Kaftan, Kına Mumları Ve Kına Gülleriyle Birlikte Kınanızı Yakıyoruz. Hemen Sonrasında Bu Hüzünlü Havanın Dağılması İçin Eğlenceli Şarkılara Kaldığımız Yerden Devam Ediyoruz.

Bursa Yenişehir İlkim Organizasyon Olarak, Siz Değerli Çiftlerimize Sunduğumuz Hizmetler Bu Şekilde. Siz De Kararınızı Verdiyseniz Ve Bu Özel Gecenizi Bize Emanet Etmek İsterseniz, Sayfanın Hemen Yan Tarafında Yer Alan Fiyat Teklif Formunu Eksiksiz Olarak Doldurun Ve Bize Ulaşın!

İletişim