Mihrimah Organizasyon

Bursa / Osmangazi

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

5.000-7.500 TL

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı & Kaftan

Davul Show

Hint Kınası

Kına Ekibi

Kına Mumu

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Takımı

Kına Tepsisi

Kına Töreni

Foto Galeri

Hakkında

Evlilik Yolunda Atacağınız Adımların En Önemlilerinden Biri Olan Kına Geceleri, Sevdiklerinizle Birlikte Hoşça Vakit Geçirmek Ve Doyasıya Eğlenmek İçin Harika Bir Fırsat Niteliğinde Oluyor. Biz De Mihrimah Kına Organizasyon Olarak, Siz Değerli Gelinlerimize Unutulmayacak Bir Organizasyon Fırsatı Sunuyoruz!

Kına Gecenizi Organize Etmek Ve Tüm Detayları Düşünebilmek Size Zor Gelebilir. Daha Önce Deneyiminiz Olmadığı Bir Konu Hakkında Her Ayrıntıyı Planlamak Neredeyse İmkansızdır. Bu Yüzden, İşi Bir Bilene Bırakın! Siz Normal Hayatınıza Devam Ederken Biz De Bir Yandan, Sizin İçin Mükemmel Bir Kına Gecesi Düzenleyelim! Dilerseniz Şimdi, Hizmetlerimizin Detayları Hakkında Size Bilgi Verelim.

İlk Olarak, Nasıl Bir Kına Gecesi Hayali Kurduğunuzu Öğrenerek İşe Başlıyoruz. Sonrasında, Kına Geceniz İçin Belirlediğiniz Mekanı Da Göz Önüne Alarak, Planımızı Yapmaya Başlıyoruz. Her Adımda Sizin Fikirlerinizi Alarak Hareket Ediyoruz. Hayatınızda Belki Bir Kez Yaşayacağınız Bu Eşsiz Deneyimin Kusursuz Olması İçin Elimizden Geleni Yapıyoruz.

Sabahın İlk Işıklarıyla Birlikte Kına Gecesi Mekanınıza Gidiyoruz Ve Hazırlıklara Başlıyoruz. Masa Ve Sandalye Düzenini, Davetli Sayınıza Göre Düzenliyoruz. Gecenin Atmosferine Uyacak Renk Tonlarını, Masa Örtüleri İçin Kullanıyoruz. Sonrasında Mekanın Girişine, Adınızın Yazılı Olduğu Bir Pano Yerleştiriyoruz. Böylece Misafirleriniz Burada Fotoğraf Çekilip Bugünü Ölümsüz Kılabiliyor.

Kına Gecenizde Misafirlerinize, Eşsiz Lezzetler Tattırmak İsterseniz, Sizin İçin Küçük Atıştırmalıklar Şeklinde İkramlar Hazırlayabiliriz. Usta Aşçılarımız Tarafından Hazırlanan Bu Güzel Lezzetler, Servis Ekibimiz Tarafından Misafirlerinize Ulaştırılıyor.

Bursa Kına Organizasyon Firmaları Arasında, Ayrıcalıklı Hizmet Anlayışımız Ve Kişiye Özel İlgimizle Birlikte, Adımızı Duyurmaya Devam Ediyoruz. Siz De Kararınızı Verdiyseniz Ve Bizimle Çalışmak İsterseniz, Sayfanın Hemen Yan Tarafında Bulunan İletişim Formunu Doldurun Ve Bize Ulaşın! Heyecanınızı Paylaşmak Ve Güzel Hislerinize Ortak Olmak İçin Sabırsızlıkla Bekliyoruz!

İletişim
Mihrimah Organizasyon
Mihrimah Organizasyon