Naz Organizasyon

Bursa / Gürsu

2.500-5.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

2.500-5.000 TL

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı & Kaftan

Hint Kınası

Kına Ekibi

Kına Mumu

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Takımı

Kına Tepsisi

Kına Töreni

Foto Galeri

Hakkında

Hayallerin Ötesinde Kına Geceleri İçin Naz Organizasyon Gürsu`da Faaliyet Gösteriyoruz. En Şık Davetleri Tarzı Ve Konseptiyle Fark Yaratan Bir Şekilde Planlıyoruz. Bunun İçin Çok Geniş Bir Hizmet Yelpazesine Sahibiz. Üstelik Her Zaman İşini Uzmanlıkla Yapan Ekiplerimiz Var. Uzmanlık Alanlarına Göre Görev Paylaşımları Yaptığımız Naz Markası Altında Düğün Sektörünün Hemen Her Kolunda Yer Alıyoruz. Bu Sayede Evlilik Sürecinin Tümünde Yanınızda Oluyor, Doyasıya Eğlence İle Mutluluğun Tadını Çıkarmanız İçin Çalışıyoruz!

Gelin, Bursa Kına Gecesi Organizasyonlarını Benzersiz Kılan Naz Organizasyon Hizmetlerinden Söz Edelim:

İstek Ve Beklentilerinizi Öğrendiğimiz Ön Görüşmelerle Harekete Geçiyoruz. Hayal Ettiğiniz Gecenin Konseptini Belirliyor, Kına Tahtı Ve Kına Takımını Seçiyoruz. Bu Sayede Mekanın En Güzel Köşesini Sizin İçin Ayırıyoruz. Kuru Kına, Yaş Kına, Kına Tepsisi, Nedime Minderleri, Sehpa Ve Merasim İçin Gereken Tüm Eşyaların Bulunduğu Bir Alan Tasarlıyoruz. Burada Kendinizi Osmanlı Sultanları Gibi Hissetmenizi Sağlıyor, Yolunuza Kırmızı Halı Da Seriyoruz. Süslemelerle Salonunun Her Tarafından Hummalı Bir Çalışma Da Başlatıyor, Konseptinize Özel Düzenlemeleri Tamamlıyoruz. Kına Masasından Gelin Yoluna Her Yanda Hakim Olan Şıklıkla Konuklarınızı Karşılamak İçin Hazırız!

Sizin Şıklığınızdan Da Sorumlu Oluyoruz! Birbirinden Özel Kaftanlarımız Arasından Konseptinize En Çok Yakışanı Temin Ediyoruz. Yüz Örtüsü, Eldiven Ve Aksesuarlarla Şıklığınızı Tamamlıyoruz. Damat Bey Ve Nedimeleriniz İçin De Kostüm Hazırlıklarımız Var. Üstelik Rengarenk Kemer, Nedime Tefi, Mum, Taç Ve Kostümlerde Uyumlu Renk Seçeneklerimiz Mevcut.

Karşılama Da Şıklık Kadar Önemli, Değil Mi? Bu Yüzden Karşılama Ekibi, Nedime Grupları Ve Sahnede Müzisyenlere Yer Veriyoruz. Siz Dans Pistine Doğru Geçerken Eğlenceyi Dansçı Ekibimizle Sağlıyor, Kına Girişini Daha Coşkulu Bir Hale Getiriyoruz. Kına Ritüelleri Arasında Kahve Sunumlarımız Da Bulunuyor.

Naz Kına Organizasyon Bursa`daki Adresimizde Sizi Bekliyoruz! Hayallerinizi Gerçekleştirmek Artık Çok Kolay. İletişim Formu Bu Sayfanın Üst Kısmında Yer Alıyor!

İletişim
Naz Organizasyon
Naz Organizasyon