Ty Design

Bursa / İnegöl

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

5.000-7.500 TL

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint Kınası

Kına Ekibi

Kına Mumu

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Takımı

Kına Tepsisi

Kına Töreni

Foto Galeri

Hakkında

Hayatınızın En Özel Günlerinden Biri Olan Kına Gecenizde, Muhteşem Bir Organizasyona Sahip Olmak İster Misiniz? Cevabınız “Evet” İse, Size Harika Bir Önerimiz Var: Ty Design Organizasyon. Bursa Kına Organizasyon Firmaları Arasında, Kaliteli Hizmet Anlayışımız Ve Kişiye Özel Gösterdiğimiz İlgiyle Birlikte, Siz Değerli Müşterilerimizin Takdirini Kazanmaya Devam Ediyoruz.

Düğününüzden Önce Sevdiklerinizle Hoş Vakit Geçireceğiniz Ve Doyasıya Eğlencenin Tadını Çıkaracağınız Bu Özel Gecede, Tüm Detayları Sizin Yerinize Düşünüyoruz. Siz Normal Hayat Seyrinize Devam Ederken Biz De Bir Yandan, Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürüyoruz! Şimdi Dilerseniz, Size Sağlayacağımız Olanaklar Hakkında Detaylı Bilgi Verelim.

Kına Geceniz İçin, Nasıl Bir Organizasyon Düzenlemek İstediğinizi Öğreniyoruz. Ardından, Bu Özel Gece İçin Seçtiğiniz Mekanı Konuşuyoruz. Mevsime Göre Değişiklik Gösterebilecek Mekan Tercihleriniz İçin, Her Türlü Dekoru Ve Hizmeti Sağlayabiliriz. O Gün Geldiğinde, Erkenden Hazırlıklarımıza Başlıyoruz. Davetli Sayınıza Göre Masa Ve Sandalyeleri Yerleştirdikten Sonra, Gecenin Atmosferine Uygun Aksesuarlarla Masaların Üzerini Süslüyoruz.

Mekanın Girişine, İsminizin Yazılı Olduğu Bir Pano Yerleştiriyoruz. Böylece Misafirleriniz Geldiğinde Burada Fotoğraf Çekilip Bu Özel Geceyi Ölümsüz Kılabiliyor. Konuklarınızı Lokum Ve Gül Suyuyla Karşıladıktan Sonra Onları Salona Alıyoruz Ve Eğlence Başlamış Oluyor!

Sizin Salona Girişiniz İse, Deneyimli Nedimelerimiz Eşliğinde Oluyor. Uyumlu Dans Gösterisiyle Misafirlerinizin Arasına Katılıyorsunuz. Ardından, Kına Merasiminiz Başlıyor. Yakınlarınıza Dağıttığımız Kaftanlar Ve Kına Mumlarıyla Geceye Yakışır Bir Uyum Yakalıyoruz. Devamında İse Bu Hüzünlü Havayı Hemen Dağıtmak İçin Hareketli Şarkılara Geçiyoruz.

Kına Geceniz Sona Erdiğinde İse, Bu Gecenin Hatırlanması İçin Misafirlerinize Küçük Hediyeler Veriyoruz.

Bursa Kına Organizasyon Fiyat Ve Detaylar Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin, Sayfanın Hemen Yanında Yer Alan İletişim Formunu Doldurun Ve Bize Ulaşın! Heyecanınızı Paylaşmak İçin Sabırsızlıkla Bekliyoruz!

İletişim