Unya Organizasyon

Bursa / Osmangazi

2.500-5.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

2.500-5.000 TL

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı & Kaftan

Davul Show

Dilek Feneri

Gelin Hamamı

Hint Kınası

Kına Ekibi

Kına Mumu

Kına Müziği

Kına Süslemesi

Kına Takımı

Kına Tepsisi

Kına Töreni

Zenne & Oryantal

Foto Galeri

Hakkında

Her Gelinin Bir Hikâyesi; Her Kına Gecesinin Bizim İçin Ayrı Bir Heyecanı Var. Sizinle İlgilenen Ekibimizin De En Az Sizler Kadar Heyecanlı Olduğu Kına Gecenizde İşimizi Aşk İle Yapmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz. 9 Yıldır Bu Sektörde Faaliyet Gösteren Firmamızın Sıradaki Şanslı Gelini Siz Olmak İster Misiniz?

Unya Organizasyon Bursa Olarak, Size Paket Programlar Sunmak Yerine Tamamen Sizlerin İhtiyaçları Doğrultusunda Hazırlayacağımız Hizmetlerden Yararlanmanızı İstiyoruz. Bu Sebepten Hem Sizi Daha Yakından Tanımak Hem De İhtiyaçlarınızı Öğrenebilmek Adına Bir Ön Görüşme Yapıyoruz. Görüşmelerimizde Mekân Süslemesi Dahil Her Ayrıntıyı Konuşuyoruz. Tamamen İçinize Sinen Bir Süreç Yönetilmek İçin Kına Gecenizin Akış Planını Da Hazırlıyoruz.

Peki Neler Yapıyoruz?

Öncelikle Kına Gecenizi Yapacağınız Mekânın Dekorasyonunu Kına Konseptinizle Uyumlu Hale Getiriyoruz. Tarzınızı Yansıtan Ayrıntılar, En Sevdiğiniz Renkler Ve Kına Gecelerinin Olmazsa Olmaz Aksesuarları Eşliğinde Mekânınınız Tam Da İstediğiniz Gibi Bir Görünüme Sahip Oluyor.

Üzerinde Kendinizi Prensesler Gibi Hissedeceğiniz Kına Tahtı Modellerimizden Dilediğinizi Seçebiliyorsunuz. Kına Konseptinize Uygun Birçok Alternatif Çeşidimizin Bulunduğunu Da Belirtelim. Kaliteli Malzemeden Yapılmış Gösterişli Kına Tahtınızı Kına Mekânınızın En Güzel Yerine Yerleştiriyoruz. Cibinlik, Nedime Minderleri Ve Diğer Kına Aksesuarları Da Buraya Koyuyor, Kına Yakma Merasimini Rahatlıkla Yerine Getirmenizi Sağlıyoruz.

Kına Gecenizde Gönlünüzce Eğlenmeniz Ve Düğünden Önce Stres Atmanız Bizim İçin Çok Önemli. Bu Nedenle Sizin İçin Çok Özel Dans Şovları Ve Sürpriz Etkinlikler Hazırladık. Bu Gösterilerin Gecenize Renk Katacağına Eminiz.

Bir Tutam Gülümseme, Bir Tutam Aşk Ve Bir Kocaman Kahkaha! 40 Yıl Hatırımız Olsun Diye Bir Fincan Mis Kokulu Kahveye Davetlisiniz. Eğer Siz De Hizmetlerimizi Çok Beğendiyseniz Ve Kına Gecenizi Bizim Organize Etmemizi İstiyorsanız; Sayfanın Üst Kısmına Bulunan İletişim Bilgilerini Kullanarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim