3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

2 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Cilt Bakımı

El & Ayak Masaj

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Yıllarca Unutulmayacak Düğününüzde Saç Ve Makyajınız İle Davetlilerinizin Akıllarında Yer Etmeye Ne Dersiniz? Eminiz Ki Birçok Gelin Adayının Cevabı Evet Olacaktır. Sizin İçin En Önemli Günlerden Biri Olan Düğününüzde Saç Ve Makyajınız İle Tüm Güzelliğinizi Ortaya Çıkarabilirsiniz. Tabii Bunun İçin Profesyonel Bir Saç Tasarımcısı Ve Makyaj Artisti İle Çalışmanız Çok Önemli. A&S Kuaför İnegöl Ailesi Olarak Size Düğün Hazırlık Sürecinizin Her Ânında Hizmet Vermeye Hazırız. Düğün Seremoninizin İlk Adımı Olan Söz Ve Nişan Gününüz, Kına Geceniz, Düğün Gününüz Ve Hatta Gelin Damat Dış Mekân Çekimleriniz Sizi Hazırlayabiliriz.

Gelin Saç Ve Makyajınıza Karar Verirken Nelere Dikkat Ettiğimizden Bahsedelim Biraz Da. Öncelikle Gelin Saçınıza Karar Verirken Saç Boyunuzun Yanı Sıra Gelinliğinizin Modeli De Bizim İçin Çok Önemli. Yaka Detayı Olan Ya Da Sırt Dekoltesi Bulunan Gelinlikler İçin Toplu Saç Modellerimizi Öneriyoruz. Böylece Yaka Detayınızı Ve Dekoltenizi Saçlarınız Kapatmayacak Modeli Olduğu Gibi Gösterebileceksiniz.

Makyajınıza Karar Verirken İse Sizin İstekleriniz Üzerinden İlerliyoruz. Yoğun Bir Göz Makyajı Mı Yoksa Daha Sade Yok Gibi Görünecek Doğal Bir Makyaj Mı İstiyorsunuz? Tamamen Sizin İsteğiniz Doğrultusunda Makyaj Modelinize Karar Veriyoruz. Karar Verdiğimiz Modeli Makyaj Artistimiz Yüz Hatlarınızı Ortaya Çıkarak Makyaj Tekniklerini Kullanarak Yüzünüze Uygulayacak.

Saç Tasarımlarımızın Yanı Sıra Çeşitli Profesyonel Uygulamalarımız Da Bulunuyor. Örneğin Düğün Gününde Canlı Ve Sağlıklı Saçlara Sahip Olmak İsteyen Gelin Adaylarımıza Düğünlerinin Öncesinde Profesyonel Bir Saç Bakımı Gerçekleştirebiliyoruz. Böylece Kullanacağınız Model Çok Daha İyi Görünecektir.

Birçok Hizmet İçeriğini Bir Arada Bulabileceğiniz, Ayrıcalıklı Hizmetlerimizden Yararlanabileceğiniz Salonumuzu Tercih Etmek İsterseniz Sayfadaki Formu Doldurmanız Yeterli. Hizmet Detaylarımızı Ve A&S Kuaför İnegöl Kuaför Fiyatlarını Öğrenmek İçin Vakit Kaybetmeden Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

İletişim
A&S Kuaför
A&S Kuaför