Ada Kuaför & Güzellik Salonu

Filter

Ada Kuaför & Güzellik Salonu

Bursa / Mudanya

1.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Düğününüzde Tercih Edeceğiniz Gelinlik Ve Gelin Buketiniz Kadar Saç Ve Makyajınızın Uyumu Da Çok Önemli Bir Detay! Biz De Ada Kuaför Mudanya Olarak Düğününüzde Sizi Kusursuz Bir Görünüme Kavuşturmak İçin Yüz Tipinize Ve Konseptinizle Uyum İçerisinde Olan Saç Tasarımları Yapıyoruz. Uzun Yıllar Boyunca Bursa Mudanya`da Faaliyet Gösteriyor, Profesyonel Ekibimizle Birlikte Sektörde Değişen Yenikleri Yakından Takip Ediyoruz. Trend Saç Modelleri, Kusursuz Makyaj Stillerini Yakından Takip Ettiğimiz İçin De Kadınları İstedikleri Bir Görünüme Kavuşturmayı Amaçlıyoruz.

Saç Modelinize Karar Veremiyor, Hangi Modelin Size Daha Çok Yakışacağı Hakkında Kararsız Kalıyorsanız Size Bu Konuda Tavsiyelerde Bulunuyoruz. Öncelikle Düğününüz İçin Belirlediğiniz Bir Konsept Varsa Onu Dinliyor, Ardından Gelinlik Modelinizi Öğreniyoruz. Saç Boyunuzun Uzunluğuna Göre De Topuz, Örgü, Su Dalgası Saç Modellerini Beğeninize Sunuyoruz. Kısa Saçlı Gelin Adaylarına Da Topuz Uygulayabiliyoruz. Saç Renginizi Değiştirmek İstiyorsanız Da İstediğiniz Renk Tonlarında Ombre İşlemi Uyguluyor, Saçınızı Doğal Bir Görünüme Kavuşturuyoruz.

Yüz Hatlarınızı Ve Doğallığınızı Ortaya Çıkarak Makyaj Uygulamamızla Da Düğününüze Sizi Kusursuz Bir Şekilde Hazırlayabiliyoruz. Makyaj Ürünlerimizin Kalitesine Önem Veriyor Ve Güvenilir Markaların Ürünlerini Kullanıyoruz. Salonumuzda Manikür, Pedikür, Takma Kirpik, Saç Renklendirme Gibi İhtiyaçlarınızı Karşılayabileceğiniz Başlıca Hizmetleri De Alabiliyorsunuz. Ayrıca Aile Ve Arkadaşlarınızla Birlikte Hazırlanmak İsterseniz De Onlara Da Saç Ve Makyaj Hizmeti Verebiliyoruz.

Mudanya`daki Kuaförleri Arasında Gelin Adayları Tarafından Tercih Edilen Bir Adres Ve Ekibimizle Birlikte Bu Özel Gününüzde Profesyonel Bir Hizmet Almanız İçin Özenle Çalışıyoruz. Siz De Hayatınızın Özel Anlarında; Düğün, Nişan, Kına Ve Bekârlığa Veda Partinizde Özel Etkinlik Ve Eğlencelerinizde Kusursuz Bir Hizmeti Almak İstiyorsanız, Sayfanın Üst Kısmında Bulunan İletişim Formunu Eksiksiz Doldurup ‘`Ücretsiz Teklif Al!`` Butonuna Tıklayarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Ada Kuaför & Güzellik Salonu
Ada Kuaför & Güzellik Salonu