Afrodit Kuaför

Bursa / Osmangazi

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Yılların Deneyimi, Tecrübesi Ve Bilgi Birikimini Elde Ederek Sektörde Geçirdiğimiz Yıllar Sayesinde Alanımızda Profesyonel Olduk. Yeterli Altyapı Ve Donanıma Sahip Olunca Da Büyük Bir Hevesle Salonumuzu Açtık. Afrodit Ailesi Olarak Bulunduğumuz Konum İtibariyle Bursa Osmangazi Kuaförleri Arasında Bulunuyor Ve Hizmet Kalitemiz Sayesinde Farkımızı Ortay Koyuyoruz. Burada Her Biri Alanında Uzman Ve Konusunda Yetkin Profesyonel Bir Ekiple Birlikte Çalışıyoruz. Her Zaman Misafirperverlik, Güler Yüzlülük Ve Samimiyetler Konuklarımızı Ağırlıyor, Diledikleri Şekilde Hizmet Vererek Uğurluyoruz.

Afrodit Kuaför Olarak Güzellik Ve Kişisel Bakıma Dair Kadınların İhtiyaç Duyabilecekleri Tüm İşlemleri Bünyemizde Bulunduruyor, Hepsini Aynı Kaliteyle Sunuyoruz. Bunlar Arasından Örnek Vermek Gerekirse; Saç Tasarımı, Kesim, Boncuk Kaynak, Renklendirme, Komple Boyama, Dip Boya, Ombre Ve Sombre, Röfle, Balyaj, Keratin Ve Benzeri Saç Bakımları, Perma, Fön, Topuz Modelleri, Örgülü Saçlar, Epilasyon, Sir Ağda, Profesyonel Ve Günlük Makyaj, Takma Kirpik, Kaş Ve Dudak Üstü Alımı, Tırnak Bakımı, Manikür Ve Pedikür Gibi Pek Çok İşlemi Sayabiliriz.

Bunlar Haricinde Özel Gün Ve Organizasyonlar İçin De Tercih Ediliyor, Gelinler Başta Olmak Üzere Etkinliklere Özenli Bir Görünümle Katılmak İsteyen Tüm Kadınların Hazırlıklarını Üstleniyoruz. Gelinlerimizi İse Düğünler Başta Olmak Üzere; Kına Geceleri, Nikah Törenleri, Dış Çekimleri, Kız İsteme, Söz Ve Nişan Merasimleri Gibi Tüm Önemli Günler İçin Ağırlıyoruz.

Saç Tasarımlarını Düğün Mekanları Ve Kostümlerinin Modeline Uygun Olacak Şekilde Diledikleri Gibi Yapıyoruz. Ayrıca Tesettürlü Gelinlerimiz İçin De Hizmet Verebiliyor, Bu Sayede Herkese Hitap Edebiliyoruz. Görünümü Tamamlamak Ve Gelinlerimize Kusursuz Bir Cilt Vermek İçinse Profesyonel Makyajla Sonlandırıyoruz.

Hepsi Ve Daha Fazlası İçin Afrodit Kuaför Bursa‘da Sizi Bekliyor. Sıradaki Gelinimiz Olmak Ve Bize Ulaşıp Bilgi Almak İçin Yandaki Formu Doldurabilirsiniz.

İletişim
Afrodit Kuaför
Afrodit Kuaför