Ahmet Baki Saç Tasarım&Güzellik Merkezi

Filter

Ahmet Baki Saç Tasarım&Güzellik Merkezi

Bursa / Nilüfer

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

1 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Cilt Bakımı

Çıtçıt Saç

Düğün Gruplarına Hizmet

El & Ayak Masaj

Epilasyon

Gelin Odası

Gelin Paketi

Manikür & Pedikür

Mekanda & Evde Hizmet

Peruk

Takma Kirpik

Tesettür Tasarım

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Yeni Hayatınıza Adım Atacağınız Düğün Gününde En Kaliteli Ve Ayrıcalıklı Hizmeti Hak Ettiğini Düşünen Gelinlerdenseniz, Sizi De Ahmet Baki Kuaför`e Bekliyoruz. Çünkü Biz Gelinlerimizi Bu Özel Günlerinde En İyi Şekilde Ağırlayarak Güzellik Merkezimizden Mutlu Bir Şekilde Ayrılmasını Sağlıyoruz. Sizi De Bursa`nın En Modern Ve Yenilikçi Gelin Saç Ve Makyaj Tasarımlarını Bulabileceğimiz Merkezimizde Görmeyi Çok İsteriz.

Hizmetler

Düğün Günü Deneyimli Ekibimizle Sizi Güzellik Merkezimizde Veya Sizin Tercih Edeceğiniz Bir Mekanda Hazırlayabiliriz. Dilerseniz Evinize De Gelebiliyoruz. Özellikle Düğün Sezonu Yoğun Olabileceğimiz İçin Düğün Tarihinizden En Az 1 Hafta Önce Randevu Almanızı Rica Ediyoruz. Güzellik Merkezimizde Gelin Hanımın Arkadaşlarına Da Hizmet Verebiliyoruz. Düğün Günü 15-20 Hanımın Hazırlıklarıyla Bizzat İlgilenebiliriz. Gelin Odamızda Hazırlanabilir Ve Birlikte Keyifli Bir Gün Geçirebilirsiniz.

Ahmet Baki Saç Tasarım & Güzellik Merkezi`mize Geldiğinizde En Kaliteli Bursa Gelin Saç Makyajı Hizmetlerinin Yanı Sıra Ağda, Cilt Bakımı, Epilasyon, Manikür Ve Pedikür Gibi İşlemeler De Yaptırabilirsiniz. Düğün Hazırlıklarının Tatlı Telaşları Sizi Biraz Yorduysa, Kendinizi Bize Bırakıp El Ve Ayak Masajı Ayrıcalıklarımızla Rahatlayabilirsiniz. Salonumuzda Ayrıca Kalıcı Makyaj, Tesettür Tasarım, Peruk Ve Çıt Çıt Saç Hizmetleri De Veriyoruz.

Deneyim

Ahmet Baki Saç Tasarım & Güzellik Merkezi`mizde Gelinlerimizin İhtiyaçlarını Doğru Ve Hızlı Bir Şekilde Karşılayabilen, Güler Yüzlü Bir Ekibimiz Var. Düğün Günü Sizi Buradan Memnun Göndermek Ve Enerjinizi Yüksek Tutmak İçin Tüm Ekibimiz Sizinle Yakından İlgileniyor. Trendleri Yakından Takip Eden Saç Ve Makyaj Uzmanlarımızın Size En Yeni Öneri Ve Fikirleri Sunacağından Emin Olabilirsiniz. Merkezimizde Güzellik Ve Saça Dair Tüm Hizmetleri Veriyoruz.

Deneyim

Saç Modelinize Ve Makyaj Tarzınıza Karar Verirken Önce Gelinliğiniz, Düğün Mekanı Ve Konseptiyle İlgili Bilgi Alıyoruz. Elbette Zevkleriniz De Sizi Doğru Yönlendirebilmemiz Açısından Çok Önemli. Aklınızda Bir Model Ya Da Makyaj Tarzı Varsa Onu Da Uygulayabiliriz. Gelinliğinizin Yakası Ve Modeliyle Uyumlu Dağınık Bir Topuz Veya Hoş Bir Örgü Yapabiliriz. Makyajda İse Uzmanlarımız En Doğru Tekniklerle Güzelliğinizi Ortaya Çıkarabilir.

Kapanış

Bursa Gelin Makyajı Alanında Uzman Bir Ekiple Ve Yılların Tecrübesine Sahip Saç Uzmanlarıyla Çalışmak İçin Tek Yapmanız Gereken Bizi Arayarak Hemen Düğün Gününüz İçin Randevu Almak. Ahmet Baki Saç Tasarım & Güzellik Merkezi`mizde Sizi Ağırlamak Ve Bu Mutlu Gününüzde Sevincinize Eşlik Etmek İçin Sabırsızlanıyoruz. Hizmetlerimizle İlgili Sorularınız İçin Sayfanın Yan Tarafında Yer Alan Formumuzu Doldurabilir Veya Alttaki İletişim Bilgilerimizden Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Ahmet Baki Saç Tasarım&Güzellik Merkezi
Ahmet Baki Saç Tasarım&Güzellik Merkezi