Ahmet Çelik Saç Tasarım

Teklif

Ahmet Çelik Saç Tasarım

Bursa / Nilüfer

1.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

1 Haftadan Az

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

El & Ayak Masaj

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Şehir Dışında Hizmet

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`nın Güzide Yerleşim Yerlerinden Bir Tanesi Olan Nilüfer`de Hizmet Veren Viyana Kuaför Özel Günlerinizde Yanınızda! Hayallerinizin Gerçekleştiği Günde En İyi Hizmeti Sunmak İçin 1998 Yılında Beri Hizmet Veriyoruz. Gelin Saçı Ve Makyajınızla Fark Yaratmak İstiyorsanız, Sizi De Ailemize Katılmaya Davet Ediyoruz… “Aklımda Pek Çok Soru Var. En Çok Da Düğün Hazırlıklarım İçin Neler Yapacağınızı Bilmek İstiyorum.”, Diyorsanız; Gelin Hazırlık Sürecinden Bahsedelim:

İlk Olarak, Düğünden Yaklaşık Bir Hafta Önce İletişime Geçmeyi Tercih Ediyoruz. Standarttan Ziyade Kendine Has Bir Tarz Yansıtmak İsteyenler İçin Bu Süreç Büyük Önem Arz Ediyor. Üstelik Her Gelinin Farklı Ve Özel Tasarımları Hak Ettiğini Düşünüyoruz. Bu Yüzden Karşılıklı Görüşmelerimizde, Sizi Tanıyoruz. Saç Modeliniz İçin Tercih Ettiğiniz Model Seçeneklerini Konuşuyoruz. Çünkü Yüz Tipi, Gelinlik Modeli Ve Konseptinize Yakışacak En Doğru Tercihi Yapmalıyız. Aynı Şekilde Makyajınız Hakkında Da Konuşuyoruz. Yine Konseptinize, Cilt Tipi Ve Tonunuza Göre Alternatifler Sunuyoruz. Dilerseniz, Alanında Uzman Ekibimizin Daha Önce Yaptığı Çalışmaları Görmek İçin Güzel Gelinlerimizin Fotoğraflarına Bu Sayfa Üzerinden De Erişebilirsiniz.

Düğün Günü Geldiğinde, Aldığımız Bilgiler Işığında Harekete Geçiyoruz! Tercihe Bağlı Olarak El Ayak Bakımlarını Tamamlarken Bursa Gelin Saç Makyaj Hazırlıklarınızı Da Yapıyoruz. Mesela; Belirlediğimiz Saç Modeli İçin Gerekli Olan Maşa, Fön, Boya Gibi İşlemleri Yapıyor, Ardından Makyajınızın Baz Çalışmalarını Uyguluyoruz. Saatler Süren Fakat Keyifli Anlar Yaşadığınız Salonumuzda; İşlemlerimiz Sona Erdiğinde Aynaya Bakacak Ve Mutlu Olacaksınız!

Ayrıca Dostlarınız Ve Aile Üyelerinizin De Katıldığı Bir Hazırlık Süreci Tercih Ederseniz, Viyana Kuaför Salonumuz Bunun İçin Son Dere Uygun. 15 Kişilik Nedime Grubunuzu Bile Ağırlayabiliriz! Endişelenmeyin Güzelliğiniz Ve Özel Anlarınız Emin Ellerde…

Siz De Bizi Tercih Ediyorsanız, Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan Bilgileri Kullanabilir Veya Viyana Kuaför Bursa İletişim Formunu Doldurabilirsiniz. Unutmayın, Özel Davetleriniz, Konsept Fotoğraf Çekimleriniz Ve Düğün Hazırlıklarınız İçin Yanınızdayız!

İletişim