Ahmet Dinç Hair Makeup Studio

Teklif

Ahmet Dinç Hair Makeup Studio

Bursa / Nilüfer

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

3 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

El & Ayak Masaj

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Şehir Dışında Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Düğününüzde Kusursuz Görünmek, Misafirlerinizi Ve Tabii Ki Hayat Arkadaşlarınızı Muhteşem Görüntünüzle Etkilemek, Hep Tebessümle Hatırlayacağınız Bir Gün Geçirmek İster Misiniz? Cevabınız “Evet” İse, Size Muhteşem Bir Kuaför Önerimiz Var: Ahmet Dinç Hair Makeup Studio

Uzun Yıllardır Sektörün İçinde Bulunmamız Dolayısıyla Şimdiye Kadar Pek Çok Gelinimizi Kuaför Salonumuzda Ağırladık. Yeniliklere Açık Olan Ve Eğitimlerle Çalışanlarını Destekleyen Bir Firmayız. Sezonun Trendlerini Yakından Takip Ederek, Kişilerin Özel İsteklerine Göre Hareket Ediyoruz. Her Zaman Beklentileri Tamamıyla Karşılamayı Hedefliyoruz. Kuaför Salonumuzda Kişiye Özel Renklendirme Ve Tarama, Sombre, Ombre, Afrika Örgüsü, Mikro Kaynak, Keratin Botoksu, Saç Kesimi Gibi İşlemlerin Yanı Sıra Kalıcı Oje Uygulaması Ve Tırnak Süslemesi De Yapıyoruz.

En Özel Gününüzde, En İyi Halinizle Görünmek İstediğinizi Biliyoruz. Biz De Buna Fazlasıyla Önem Veriyoruz Ve Çalışmalarımızda En Çok Önem Verdiğimiz Nokta Gelin Saçı Ve Makyajı. Siz Değerli Gelinlerimiz İçin Saç Tasarımlarını Düğün Mekanı, Düğün Konsepti, Ten Rengi Ve Saç Aksesuarlarınıza Göre Şekillendiriyoruz.

Makyajınızın İse Düğün Günü Boyunca Kalıcılığı Çok Önemli. Bunun İçin Makyaj Öncesini Cildinizi, Uygun Nemlendiricilerle Güzelce Makyaja Hazırlıyoruz. Sonrasında Kalıcılığı Artırmak İçin Baz Uygulaması Yapıyoruz. Cilt Yapınıza Uygun Bir Hizmet Sunan Deneyimli Makyaj Ekibimiz Doğal Güzelliğinizi Ve Yüz Hatlarınızı Ortaya Çıkaracak Dokunuşlar Yapıyor. Makyajınızda Bizim Tercihimiz Genelde Doğal Tonları Kullanmak Oluyor Fakat Dilediğiniz Takdirde Canlı Renklerin Yoğun Olarak Kullanıldığı Makyaj Uygulamaları Da Yapabiliyoruz.

Ücretsiz Prova İmkanımız Sayesinde Saçınızı Ve Makyajınızı Önceden Deneyimleme Şansına Sahipsiniz. Bu Sayede Beğenmediğiniz Veya Emin Olamadığınız Herhangi Bir Kısım Olduğunda Bunu Önceden Görüp Düzeltebiliyoruz.

Bursa Kuaförleri Arasında Öne Çıkan Markamız Ahmet Dinç Hair Makeup Studio Çatısı Altında Düğününüze Hazırlanmak, Gelin Saçı Ve Makyajı Fiyatlarımız Hakkında Bilgi Almak Ve Profesyonel Kadromuzla En Kısa Zamanda İletişime Geçmek İçin Sayfanın Başında Bulunan İletişim Bilgilerini Kullanabilir Veya Yandaki Formu Doldurabilirsiniz!

İletişim
Yavuz Dinç
Eda Dinç
Eliza Mirdes