Altın Makas Kuaför Ve Güzellik Salonu

Teklif

Altın Makas Kuaför Ve Güzellik Salonu

Bursa / Nilüfer

1.500-3.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Eğer Bursa Gelin Saçı Ve Makyajı Konusunda Uzman Bir Ekip Arıyorsanız, Doğru Yerdesiniz! Çünkü Kuaför Mesleğine 1992 Yılında Adım Atan Engin Asarkaya, Peruk, Micro Kaynak Ve Doğal Saç Konusunda Başarılı Uygulamalar Yapan Sabit Bekmezci İle 2017 Yılında Güçlerini Birleştirdi Ve Altınmakas Kuaför Ve Güzellik Salonu Adı Altında Hizmet Vermeye Başladı. Gelin Saçı Ve Makyajı Konusunda Uzman Bir Ekibe De Sahip Olan Kuaför Altın Makas, Doğal Güzelliğinizin Ortaya Çıkaracağı Profesyonel Dokunuşlar Yapmak İçin Sizleri Bekliyor.

Peki Neler Yapıyoruz?

Öncelikle En Doğru Saç Modelini Seçmeniz İçin Sizi Düğünden Önce Salonumuza Davet Ediyoruz. Salonumuzdan İçeriği Girdiğiniz Andan İtibaren Kendinizi Rahat Hissetmenizi Sağlıyor, Güler Yüzlü Hizmet Anlayışımızla İhtiyaçlarınıza Özel Çözümler Üretiyoruz. Keyifli Sürecimiz Saç Modelinize Karar Vermemizle Başlıyor. Düğün Mekanınıza, Gelinliğinizin Yakasına Ve Özel İsteklerinize Uygun Olan Saç Tasarımlarımızı Beğeninize Sunuyoruz. Bunlar Daha Önce Gelin Adaylarımıza Uyguladığımız Tasarımlar Oluyor Genellikle. Tabii Hayal Gücünüz De Önemli Bir Yol Gösterici Bizim İçin. Bu Nedenle Hayal Ettiğiniz Modeli Tarif Edebilir Veya Fotoğrafını Gösterebilirsiniz. Bu Modeli Uygulama Aşamasına Geçmeden Önce Belli Kriterle Uyum Sağlayıp Sağlamadığını Test Ettiğimizi De Belirtelim. Çünkü Fotoğrafta Çok Beğendiğiniz Tasarım Saçınıza Uygun Değilse, Göründüğü Kadar Güzel Durmaya Bilir Sizde. Bu Nedenle İşimizi Şansa Bırakmıyor, Önceden Önlem Alıyoruz.

Makyaj Stilinizi Belirlemekle Devam Ediyor Sürecimiz. Yüz Hatlarınızı Öne Çıkaran Doğal Görünümlü Makyaj Uygulamaları Her Zaman İlk Tercihimiz Oluyor. Tabii Özel İsteklerinizi De Mümkün Olduğunca Yerine Getireceğimizi Bilmenizi İsteriz. Her Detayı Önceden Belirlediğimiz İçin Düğün Günü Direk Uygulama Aşamasına Geçebiliyoruz. Bu Durum Model Seçiminde Kaybedeceğiniz Zamanın Da Önüne Geçiyor.

Sağladığımız Olanaklar Bunlarla Sınırlı Değil. Eğer Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Almak Ve Altın Makas Kuaför Fiyatlarımızı Öğrenmek İstiyorsanız; Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan ‘`Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!`` Formunu Doldurabilirsiniz.

İletişim