Artı Saç Tasarım

Bursa / Nilüfer

1.500-3.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Cilt Bakımı

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Şehir Dışında Hizmet

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Sevdiğiniz İle Mutlu Bir Hayat Adım Attığınız Bu Özel Günde Nasıl Bir Gelin Olmak İstediğinize Hala Karar Veremediniz Mi? Biz, Artı Saç Tasarım Olarak Bursa`da Uzun Yıllardan Beri Gelin Adaylarımızın Düğün Hazırlık Sürecini En İyi Şekilde Yönetiyoruz. Tarzınıza, Zevklerinize, Düğün Konseptinize Ve Düğün Mekanınıza Uygun Bir Gelin Başı Belirlerken Beklentilerinizi De Fazlasıyla Karşılayacağımızdan Emin Olabilirsiniz. Nasıl Mı?

Özellikle Gelin Saçı Ve Makyajında Uzmanlaşmak İçin Kendimizi İlk Günden Beri Sürekli Geliştiriyoruz. Trendleri Ve Son Yıllarda Sıklıkla Tercih Edilen Modelleri Salonumuzda Uygularken Değişen Modayı Da Yakından Takip Ediyoruz. Saçınızın Kısa, Kıvırcık, Düz Ya Da Uzun Olması Fark Etmiyor. Her Saç Yapısına Özel İşlem Uyguluyoruz. Saç Rengi De Tasarımda Oldukça Önemli Oluyor. Sarı Ve Kumral Gibi Açık Renkler İçin Natürelliği Tercih Ediyoruz. Koyu Renkler Saçlar İçin İse Örgü Ve Topuzu Öneriyoruz. Yumuşak Bukleler Ya Da Kıvrımlı Modellerin Yanı Sıra Saçınıza Takılan Şık Çiçekler İle De Gelinliğinizi Tamamlayabiliyoruz.

Makyajınızı Yaparken De Göz Renginizi, Ten Renginizi Ve Yüz Hatlarınızı Dikkate Alıyoruz. Yuvarlak Ya Da Uzun Yüzler İçin Farklı Makyaj Stilleri Uyguluyor, Renkli Gözler İçin Pastel Renklerini Tercih Ederken Koyu Renkler İçin Toprak Tonlarını Kullanıyoruz. Hem Saç Hem De Makyajınızda İstekleriniz Bizim İçin Ön Planda Oluyor. Hayal Ettiğiniz Gelin Olarak Buradan Çıkmanız İçin Üstümüze Düşen Ne Varsa Yapıyor, Nilüfer Kuaförlerinden Farklılaşmak İçin Titizlikle Çalışıyoruz.

Düğünlerin Ağırlıklı Olarak Hafta Sonları Tercih Edildiğini Biliyor, Bu Yüzden Kapılarımızı Hafta Sonları Da Gelin Adaylarımıza Açıyoruz. Salı Günleri Dışında Haftanın Her Günü Hizmet Verdiğimizi Dipnot Olarak Belirtelim.

Tüm İmkanlarımızdan Yararlanmak Ve Düğününüze En İyi Şekilde Hazırlanmak İçin Yapmanız Gereken Tek Şey; Sayfanın Yanında Bulunan Formu Ücretsiz Doldurarak Ya Da Üst Kısımda Yer Alan İletişim Bilgilerini Kullanarak Bize Ulaşmak. Hayatınızın En Özel Gününde Bir Payımız Olursa Ne Mutlu Bize!

İletişim