Aşkın Güzellik Ve Kuaför Salonu

Filter

Aşkın Güzellik Ve Kuaför Salonu

Bursa / Nilüfer

1.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

1 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Cilt Bakımı

El & Ayak Masaj

Epilasyon

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Şehir Dışında Hizmet

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`da Düğününüze Az Bir Zaman Kala Konuklarınızın Karşısına En Güzel Haliniz İle Çıkmanıza Yardımcı Olacak Bir Kuaför Arıyorsanız Doğru Sayfadasınız. Aşkın Güzellik Ve Kuaför Salonu Olarak Hayatınızda Tekrarı Olmayan Bir Günde İsteklerinizi En Güzel Şekilde Hayata Geçirmek İçin Büyük Bir Özveriyle Çalışıyoruz.

Öncelikle Bizimle İletişime Geçtikten Sonra Nasıl Bir Süreç İşliyor Bundan Bahsedelim. Düğününüze En Az 1 Hafta Kala Bizimle İletişime Geçmeniz Hem Sizin Hem De Bizim İçin Yeterli Süreye Sahip Olmak İçin Önemli. Yaz Aylarında Pek Çok Düğün Arka Arkaya Yapıldığı İçin Bizim De Oldukça Yoğun Bir Takvimimiz Oluyor. Bu Takvimde Size De Hak Ettiğiniz Zamanı Ve Özeni Ayırabilmek İçin 1 Haftalık Süreç Bizim İçin Yeterli Oluyor.

Gelin Saçı Ve Makyajınızı En Güzel Şekilde Yapabilmek İçin De Pek Çok Farklı Detayı Aynı Anda İnceliyoruz. Örnek Vermemiz Gerekirse, Yüz Hatlarınız, Gelinliğinizin Modeli, Düğününüzü Nasıl Bir Konsept İle Hayata Geçireceğiniz, Saçınızın Uzunluğu Ve Saç Yapınız Gibi Pek Çok Farklı Detay Bir Araya Geldiğinde Muhteşem Görünümüz Ortaya Çıkıyor. Her Zaman İçin En Kaliteli Ürünleri Kullanarak Hizmet Veriyoruz. Bu Sayede Yaptığımız İşler Hem Daha Kalıcı Oluyor Hem De Cildinize Ve Saçınıza Zarar Vermemiş Oluyoruz.

Aşkın Güzellik Salonu Bursa`da Gelin Saçı Ve Makyajı Haricinde Cilt Bakımı, Epilasyon, Takma Kirpik, Manikür Pedikür, El Ayak Masajı Ve Ağda Gibi Hizmetler De Veriyoruz. İşinde Uzman Ekibimiz Tüm Bu Hizmetleri Memnuniyetinizi Sağlamak İçin Oldukça Titiz Bir Şekilde Sağlıyor.

Aradan Ne Kadar Zaman Geçerse Geçsin Unutulmayacak Düğününüze Aşkın Güzellik Ve Kuaför Salonu`nda Hazırlanmak İçin Bize Ulaşabilirsiniz. Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan İletişim Bilgilerimizi Kullanarak Aşkın Güzellik Ve Kuaför Salonu Fiyatlarını Öğrenebilirsiniz.

İletişim
Aşkın Güzellik Ve Kuaför Salonu
Aşkın Güzellik Ve Kuaför Salonu