Aslı & Sedef Saç Tasarım

Filter

Aslı & Sedef Saç Tasarım

Bursa / Nilüfer

1.500-3.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Biz Aslı Sedef Saç Tasarım Olarak Düğün Gününüzde Mutluluğunuza Profesyonel Dokunuşlarımızla Ortak Olup, Eşsiz Güzelliğinizi Ortaya Çıkarmak İçin Hizmetinizdeyiz.

Yemyeşil Bir Bahçenin İçinde Şıklığın Ve Modernliğin Birleştiği Ferah Salonumuzda Hizmet Sunuyoruz. Salonumuzda Çalışan Her Bir Ekip Arkadaşımız Alanında Uzman, Eğitimli, İnsan İlişkilerinde Başarılı Profesyonel Kişilerden Oluşuyor. Bu Profesyonel Ekibimizle Salonumuzda Size Düğün Telaşının Yorgunluğunuzu Üzerinizden Atacağınız Huzurlu Bir Ortam Sunuyoruz.

Sektöre Adımımızı Attığımız Günden Bu Yana Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışımızla Kullandığımız Ürünler Ve Ekipmanlar Konusunda Son Derece Titiz Davranıyoruz. Salonumuzda Sadece En Seçkin Markaların Ürünlerini Kullanarak İşlemlerinizi Yapıyoruz. Bu Sayede Profesyonel Ekibimizle Yaptığımız Her İşlemde Beklediğimiz Muhteşem Sonuçları Elde Edebiliyoruz. Sektörümüzdeki Son Teknolojik Gelişmeleri De Yakından Takip Ederek, Kullandığımız Ekipmanları Yenilemeye Özen Gösteriyoruz. Bu Kaliteli Ürünler Ve Ekipmanlar Profesyonel Ellerimizle Birleşince Ortaya Çıkan Sonuçlar Kaçınılmaz Olarak Muhteşem Oluyor.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışımızla Gelin Saçınızın Ve Makyajınızın Her Detayıyla Sizin İçinize Sinmesini Hedefliyoruz. Bunun İçin Gelin Hazırlıklarınıza Başlamadan Önce Sizin Tarzınızı Doğru Bir Şekilde Analiz Ediyor Ve Hayalinizdeki Gelin Görüntüsünü Detaylarıyla Öğreniyoruz. Bu Sayede Hazırlıklarınız Boyunca Bu Bilgilere Bağlı Kalarak, Aynada Oluşan Son Görüntünün Yüzünüzde Gülücükler Oluşturmasını Sağlıyoruz. Sizi En Güzel Görüntüye Ulaştıracak Saç Ve Makyaj Uygulaması Konusunda Profesyonel Bir Görüş Almak İsterseniz De; Yüz Şeklinizi, Gelinliğinizi, Düğün Mekanınızı, Düğün Konseptinizi Ve Tarzınızı Doğru Bir Şekilde Analiz Ederek Size En Uygun Saç Ve Makyajı Tasarlayabiliyoruz.

Siz De Her Şeyin En İyisini İstediğiniz Düğün Gününüzde Güzelliğinizi Profesyonel Ellere Teslim Edip Kusursuz Bir Güzelliğe Ulaşmak İstiyorsanız; Sayfanın Yanında Bulunan Formu Doldurarak Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinebilir, Aslı & Sedef Saç Tasarım Bursa Gelin Saçı Ve Makyajı Fiyatlarını Öğrenebilirsiniz.

İletişim
Aslı & Sedef Saç Tasarım
Aslı & Sedef Saç Tasarım