Aslı Sevinç Kuaför

Bursa / Osmangazi

1.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Osmangazi`de Düğün Hazırlıklarına Başlayan Kadınların İlk Adresi Kuaför Salonu Oluyor. Çünkü Düğün Şıklığınızı Tamamlayacak Olan Detaylar Saçınızla Tamamlanır. Makyajınızsa Güzelliğinize Işık Tutmak İçin En Önemli Adım! İşte Tam Da Bu Yüzden Sizi Aslı Sevinç Kuaför Salonu`na Davet Ediyoruz. Profesyonel Ekibimizle Birlikte Saç Tasarımı Ve Makyaj Uygulamaları İçin Randevu Sistemiyle Çalışıyoruz. Kişiye Özel Hizmetle Yürütülen Bu Süreçte Her Adımda Hayallerinizi Gerçekleştirmeye Odaklanıyoruz.

Gelin Saçı Tasarımı Ve Makyajınızla Kusursuz Güzelliğinizi Ortaya Çıkarmaya Hazır Mısınız? En Özel Gününüzde Sizinle Özel İlgilenecek Ekibimiz Hazırlıklara Başladılar Bile! Salonumuzda Yakın Arkadaşlarınız Ve Aile Üyelerinizi De Ağırlamak İçin Görev Paylaşımı Da Yaptık. Günü İlgi Odağı Siz Olsanız Da Herkes Salonumuzdan Mutlu Ayrılacak!

Gelelim, Aslı Sevinç Kuaför Osmangazi Salonu`nda Tasarlayacağımız Saç Modeline! Topuz, Örgü Veya Dağınık Saç Modeli Siz Hangisini Tercih Edersiniz? Türban Tasarımı İçin Model İncelemeyi De Unutmayın! Kararı Yalnız Vermek Zorunda Değilsiniz, Uzmanlarımızdan Destek Alarak Yüz Hatlarınıza En Çok Yakışan Modeli Seçebilirsiniz. Hemen Her Model Konusunda Uzman Olan Ekibimiz; Gelinlik Modeliniz, Düğün Konseptiniz Ve Duvak Seçiminiz Konusunda Da Sizden Bilgi Almak İsteyecektir. Çünkü Bu Sayede Şıklığınızı Tamamlayacak Modelden Emin Olmanızı Sağlayabilecekler. Hatta Arzu Ederseniz, Prova Da Düzenleyebiliriz. Hayal Ettiğiniz Modeli Düğün Öncesi Görmek Size De Kendinizi Daha İyi Hissettirebilir.

Bir De Makyaj Uygulamaları İle El-Ayak Bakımları Var. Baştan Aşağı Güzellik İçin Doğal Güzelliğinizi Yansıtan Makyajı Yapmak Önemli Bir Adım. Sağlıklı Güzellik Uygulamaları İçin Kullandığımız Makyaj Malzemelerini De Özenle Seçtiğimizi Unutmayın. Doğal, Aydınlık Ve Dikkat Çekici Bir Makyaj İle Gece Boyunca Kusursuz Görünmeye Hazır Olun!

Haydi, Aslı Sevinç Kuaför İletişim Formunu Doldurarak Ekibimizden Fiyat Teklifleri De Alın. Avantajlı Fiyatlarımız Sayesinde De Osmangazi Kuaför Salonları Arasından Bizi Tercih Etmek Yüzünüzü Güldürecek!

İletişim