Atalay Kuaför

Bursa / Osmangazi

1.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Düğün Hazırlık Süreciniz İçin Kuaför Arayışınıza Son Verecek Atalay Grup Kuaför, Hayal Ettiğiniz Profesyonel Hizmetleri Ayağınıza Getiriyor. Uzun Zamandır Beklediğiniz Bu Büyük Günün Sizin İçin Ne Kadar Önemli Olduğunu Bilen Ekibimizle, Saç Ve Makyaj Uygulamaları Yapıyoruz. Stresinizi Hafifletecek Dostça Tavrımızla Bize İhtiyacınız Olacak Her Anda Yanınızda Oluyoruz.

Peki Bizimle Anlaşırsanız, Sizi Nasıl Bir Süreç Bekleyecek?

Öncelikle Bir Kuaförden Beklediğiniz Bütün Hizmetleri Bizden Alabileceğinizi Söylemekle Başlayalım. Keratin Saç Bakımı, Brezilya Fönü, Gelin Ve Nişan Saç Tasarımı, Profesyonel Makyaj Uygulamaları... Tabii Yaptıracağınız İşlem Hangisi Olursa Olsun Randevu Sistemiyle Çalıştığımızı Bilmelisiniz.

Özel Günlerinize Hazırlanmak İçin Bizi Seçtiğinizde Size Uygun Saç Modelini Bulmakla Başlatıyoruz Süreci. Düğün Mekanınızı, Gelinliğinizin Yakasını Ve Diğer Önemli Detayları Da Öğrenerek Daha Önce Tasarladığımız Saçların Fotoğraflarını Gösteriyoruz. Her Bir Saç Modelinin Saçınızla Uyumlu Olup Olmadığını Size Anlatıyoruz. İçinize Sinen Tasarımı Seçtikten Sonra Uygulama Aşamasına Geçiyoruz Tabii Bu Sırada Makyajınıza Çoktan Başlamış Oluyoruz. Saç Modelinizi Seçerken Gösterdiğimiz Hassasiyeti Makyajınız İçin De Gösteriyor, Doğal Bir Görünüm İçin Sihirli Dokunuşlar Yapıyoruz. Seçim Aşamasında Yüzünüzün Hangi Bölgesini Öne Çıkarmak İstediğinizi Soruyoruz. Dudaklarınız Mı, Elmacık Kemikleriniz Mi Yoksa Gözleriniz Mi? Kararınızı Verin Ve Gerisini Bize Bırakın! Bu Arada Cildinize Temas Eden Her Ürünün Sağlık Açısından Onaylı Olmasına Dikkat Ettiğimizi De Belirtelim. Sağlıklı Güzellik İçin Doğru Adrestesiniz.

Bursa Gelin Saçı Ve Makyajı Konusunda Kendini Kanıtlamak Ekibimiz, Düğün Günü Yakınlarınız İçin De Hizmet Verebiliyor. Eğer Siz De Tüm Bu Saydığımız İmkanlardan Yararlanmak Ve Düğün Gününüze Randevu Oluşturmak İstiyorsanız, Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan İletişim Formunu Eksiksiz Bir Şekilde Doldurarak ‘`Ücretsiz Randevu Al`` Butonunu Tıklayabilirsiniz.

İletişim
Atalay Kuaför
Atalay Kuaför