Ayfer Kuaför

Bursa / Osmangazi

1.500-3.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Ayfer Kuaför Salonu Olarak Uzun Yıllardır Güzellik Sektöründe Faaliyet Gösteriyor, Kişisel Bakım Ve Güzellik Alanlarında Hizmet Veriyoruz. Konum İtibariyle Bursa Osmangazi Kuaförleri Arasında Bulunuyor, Daha Da Daraltacak Olursak Gazcılar Caddesi`nde Yer Alıyoruz. Semtimiz Başta Olmak Üzere Osmangazi`nin Pek Çok Yerinden De Konuklarımızı Ağırlıyoruz. Burada İşinin Ehli Ve Alanında Uzman Profesyonel Bir Ekiple Birlikte Çalışıyoruz. Misafirimiz Olarak Gördüğümüz Müşterilerimizi Güler Yüzlülük Ve Samimiyetle Ağırlıyor, Onlara İhtiyaç Duydukları Tüm Konularla İlgili Yardımcı Oluyoruz.

Bir Kuaförden Beklenebilecek Her Hizmeti Bünyemizde Bulunduruyoruz Ve İşlemlerimizi Ekibimizde Konunun Uzmanına Teslim Ediyoruz. Başta Düğün, Nişan, Kına Gecesi, Mezuniyet Töreni Gibi Özel Günlerin Hazırlıkları Olmak Üzere; Saç Tasarımı, Kesim, Boya, Röfle Ve Ombre, Porselen Makyaj Gibi Uygulamalarımız Bulunuyor. Gelinlerimize Eksiksiz Bir Hizmet Sunmak İçin Elimizden Geleni Yapıyor, Onlara Özel İlgi Gösteriyor Ve Diledikleri Görünüme Sahip Olabilmeleri İçin İsteklerine Yerine Getiriyoruz. Düğün Konseptlerine Göre Saç Tasarımlarını Diledikleri Modelde Yapıyor, Güzelliklerini Öne Çıkaracak Doğal Ve Kalıcı Da Bir Makyaj Yapıyoruz.

Salonumuzun İşleyişini Çok Daha Düzenli Bir Şekilde Sağlamak Ve Her Bir Konuğumuza Aynı Özeni Gösterip Zamanı Ayırabilmek İçin Randevu Sistemiyle Çalışıyoruz. Özellikle Uzun Soluklu İşlemler İçin Önemi Büyük Ancak Düğün Ve Nişan Gibi Organizasyonları İçin Gelinlerimizden Törene En Az Bir Hafta Kala Randevularını Almalarını Rica Ediyoruz. Bu Sayede Daha Rahat Bir Şekilde Programımızı Onlar İçin Ayarlayabiliyoruz. Bahar Ve Yaz Gibi Yoğun Düğün Sezonlarında Mümkünse Daha Erkenden De Alabilirsiniz.

Eğer En Özel Gününüzü Şansa Bırakmak İstemiyorsanız Kendinizi Emin Ellere Emanet Edin Ve Tam Da İstediğiniz Gibi Harika Sonuçlar İçin Bize Güvenin. Unutmayın, Hepsi Ve Daha Fazlası İçin Ayfer Kuaför Bursa Osmangazi`de Sizi Bekliyor! Hemen İletişime Geçmek Ve Fiyat Teklifi Almak İçinse Sağda Bulunan Formu Doldurabilirsiniz.

İletişim
Ayfer Kuaför
Ayfer Kuaför