Ayhan Çevik Kuaför

Bursa / Nilüfer

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Şehir Dışında Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Düğün Gününüzde Konuklarınızın Gördüğü En Güzel Gelin Olmak İstiyorsanız Sizleri Ayhan Çevik Kuaför Salonu`muza Davet Ediyoruz. Yılların Verdiği Müthiş Tecrübeyle, Bu Değerli Güne Sizi En Güzel Şekilde Hazırlıyoruz. Üstelik Oldukça Uygun Fiyatlarımızla… Düğün Günü Kuaför Salonumuzdan İçeriği Girdiğiniz Andan Bütün İşlemlerinizin Bitip Yüzünüzdeki Tebessümü Görene Kadar Bütün İhtiyaçlarınızla Yakından İlgileniyoruz. Sizi Dinliyor, Hayallerinize Önem Veriyoruz. Zaten Saç Ve Makyaj Stilinizi Belirlemede En Büyük Yardımcımız Hayalleriniz Olacak…

Peki Nasıl İşliyor Bu Süreç?

Öncelikle Saçınızın Tasarımına Başlamadan Önce Gelinliğinizin Yakasının Açık Mı Veya Kapalı Mı Olduğuna Bakıyoruz. Çünkü Yapacağımız Modelin Gelinliğinizle Uyum İçinde Olmasını İstiyoruz. Saçınızda Kullanmak İstediğiniz Taç Ve Duvağı Da Dikkate Alarak Size Daha Önce Yaptığımız Modellerden Örnekler Gösteriyoruz. Kararınızı Verdikten Sonra Eğlenceli Uygulama Aşamamız Başlıyor.

Saç Tasarımınıza Karar Verip Belli Bir Aşamaya Geldikten Sonra Sıra Geliyor Uygun Makyaj Stilini Belirlemeye. Gelin Makyajınızı Yaparken En Önem Verdiğimiz Konu Sade Ve Zarif Görünmeniz. Bu Nedenle Doğal Görünmenizi Sağlayacak Profesyonel Uygulamalar Yapıyoruz. Tabii Özel İsteklerinizi De Dikkate Almayı İhmal Etmiyoruz. Gelin Saçı Ve Makyajı Yaklaşık 3 Saatte Yakın Bir Zaman Diliminde Tamamlanacağı İçin Kuaför Salonumuzda Geçireceğiniz Bu Süreyi Dikkate Alarak Planlamalarda Bulunmanızı Öneriyoruz.

Bursa Gelin Saç Makyajı Konusunda Kendimize Güveniyoruz. Çünkü Kendimizi Sürekli Geliştiren, Aldığımız Eğitimlerle Gelin Adaylarımızın Her İsteğini Yerine Getirmeye Çalışan Bir Ekibiz. Kuaför Salonumuzda Gelin Saçı Ve Makyajı Hizmeti Dışında Manikür Ve Pedikür, Saç Kesimi Ve Renk Değişikliği Gibi Olanaklar Da Bulunuyor.

Eğer Siz De Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Almak Ve Uygun Fiyatlarımızı Öğrenmek İstiyorsanız; Hemen Sayfanın Üst Kısmında Bulunan İletişim Formunu Eksiksiz Doldurarak ‘`Ücretsiz Teklif Al`` Butonuna Tıklayabilirsiniz.

İletişim