Beauty By Nilesya

Bursa / Nilüfer

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

1 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Cilt Bakımı

Çıtçıt Saç

Düğün Gruplarına Hizmet

El & Ayak Masaj

Gelin Odası

Gelin Paketi

Manikür & Pedikür

Peruk

Takma Kirpik

Tesettür Tasarım

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Beauty By Nilesya, 2022 Yılında Bursa Gelin Saçı Ve Makyajı Markaları Arasına Girdi. 33 Yıl Boyunca Sektörde Faaliyet Göstererek Gelin Başı Ve Makyajı Yapımı Konusunda Çok Değerli Tecrübeler Kazandık. Tüm Bu Deneyimleri Taçlandırmak İçin Nilüfer`de Kendi Kuaför Salonumuzu Açarak Gelinlerimize Konforlu Bir Ortamı Ve Profesyonel Hizmeti Bir Arada Sunmaya Karar Verdik.

Hizmetler

Beauty By Nilesya Çatısı Altında Verdiğimiz Hizmetlerle Gelinlerimizin Her Türlü İhtiyacını Karşılıyor, Kusursuz Güzelliğin Kapılarını Açıyoruz. Öncelikle Düğün Gününe Hazırlığın En Önemli İki Yapı Taşı Olan Gelin Saçı Ve Gelin Makyajı Konusundaki Hizmetlerimizden Bahsedelim. Saç Tasarımının Yanında Protez Saç Ve Saç Boyama Gibi Tamamlayıcı Hizmetlerimiz De Mevcut. Makyaj Noktasında Vurgulamak İstediğimiz Şey İse Daima Mac, Revolution, Estee Lauder Ve Flormar Gibi Kaliteli Markalar Kullandığımız.

Düğün Gününüzde El Güzelliğinizi De Unutmuyor, Manikürünüzü Kusursuz Bir Biçimde Tamamlıyoruz. Ayrıca Beauty By Nilesya`da Tesettür Tasarım Da Yapıyoruz. Bursa Tesettür Gelin Başı Kuaför Ve Makyaj Hizmetlerimizi Kadın Ekip Arkadaşlarımızla Veriyor, Bu Sayede Gelinlerimize Sınırsız Konfor Ve Kolaylık Sağlıyoruz. Gelinlerimiz Hizmetlerimizi Dilerlerse Evlerinin Rahatlığında Ya Da Tercih Ettikleri Başka Bir Mekanda Da Alabilir. Ayrıca Gelin Hanımın Arkadaşları Da Saç Ve Makyajları İçin Bize Güvenebilir.

Deneyim

Beauty By Nilesya, 2 Kişilik Bir Ekibin Çabalarıyla Hayata Geçti. 33 Yıllık Meslek Hayatımız Boyunca Sayısız Gelinimizin Güzelliğini Ortaya Çıkararak Hayalleri Gerçeğe Dönüştürdük. Bu Süreçte Çiftlerimizden Çok Şey Öğrendik. Tüm Bu Bilgi Ve Deneyimleri Şimdi De Kendi Markamız Altında Sunmaktan Mutluluk Duyuyoruz. İhtiyaçlarınız Doğrultusunda Ekibimizi Farklı Uzmanlık Alanlarına Sahip Arkadaşlarımızla Genişletebildiğimizi De Söylemek İsteriz.

Deneyim

Beauty By Nilesya Gelinlerini Herhangi Bir Tarz Ya Da Kalıpla Sınırlamıyoruz. Bizim İçin En Önemli Olan Her Zaman Sizin Ne İstediğiniz. Kişiye Özel Tasarımlarımızla Saç Ve Makyaj Hizmetlerimizi Sürdürüyoruz. Yüz Şeklinizi, Cilt Ve Saç Tipinizi, Gelinliğinizi, Düğün Mekanınızı Ve Daha Pek Çok Bilgiyi Gözden Geçirerek Detaylı Analizler Yapıyoruz. Bunun Sonucunda Size Öneriler Veriyor Ve Tercihleriniz Doğrultusunda Çalışmalara Başlıyoruz.

Kapanış

Güzelliğinizi Beauty By Nilesya`yla Keşfedin! Deneyimli Bir Kadronun Ve En İleri İmkanlara Sahip Yepyeni Bir Mekanın Harika Kombinasyonu, Beauty By Nilesya`da Sizi Bekliyor. Üstelik Erken Rezervasyonlara Özel Avantajlar Sağlayarak Ve Çeşitli Ödeme Kolaylıkları Sunarak Bütçenizi De Destekliyoruz. Hemen Aşağıdaki İletişim Bilgilerimiz Ya Da Yandaki Formumuz Üzerinden Bize Ulaşarak Bursa Kuaför Gelin Başı Fiyatlarımızı Öğrenebilir Ve Erkenden Yerinizi Ayırtabilirsiniz.

İletişim