Belinda Kuaför

Bursa / Gemlik

1.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Düğün Hazırlık Sürecinin En Önemli Konulardan Biri Olan Gelin Saçı Ve Makyajı, Belinda Kuaför İle Gelin Adayları İçin Bir Zorluk Olmaktan Çıkıyor! Bursa`nın Gemlik İlçesinde Faaliyet Gösteriyor, Sizi Yepyeni Bir Hayata Başlayacağınız Bu Özel Güne Kusursuz Bir Şekilde Hazırlıyoruz!

Açıldığımız Günde Beri Yenilikçi Bir Hizmet Anlayışını Benimsiyor, Kendimizi Sürekli Geliştirerek Bursa Kuaförlerinden Farklılaşmayı Amaçlıyoruz. Gelin Adaylarımızın İlk Tercihleri Arasında Yer Almak İçin Hassasiyetle Çalışıyor, En Mutlu Günlerinizde Tercih Edilmenin Bilincinde Oluyoruz. Sağladığımız Her İmkan, Sunduğumuz Her Hizmette Memnuniyetinizi Esas Alıyor, Sizi Buradan Mutlu Bir Şekilde Uğurlamak İçin İsteklerinizi Ön Planda Tutuyoruz. Hayallerinize Erişiyor, Düğününüzde Göz Kamaştırarak Tüm Davetlileri Etkilemenizi İstiyoruz.

Kesim, Boya, Röfle, Perma, Ombre Ve Bunun Gibi Daha Pek Çok İşlemi Bugüne Kadar Sayısız Kez Gerçekleştirdik. Eğer Tarzınızda Bir Değişikliğe Gitmek İstiyorsanız, Tam Yer Ve Tam Zamanı! Kendinizi Özgür Bırakın, Tecrübemize Güvenin!

Gelin Saçı Ve Makyajında Uzman Kadromuz İle Hizmet Veriyoruz. Önce, Düşündüklerinizi, Tarzınızı, Zevkinizi Ve Nasıl Bir Gelin Olmak İstediğinizi Öğreniyoruz. Eğer Tecrübemizden Yararlanarak Bizden Çeşitli Öneriler İsterseniz, Önemli Unsurlara Dikkat Ederek Tavsiyeler Verebiliyoruz. Gelinliğiniz, Duvağınız, Vücut Yapınız, Saç Uzunluğunuz, Ten Renginiz Ve Yüz Hatlarınız, Bu Unsurların Başında Geliyor. Tepeden Tırnağa Uyumlu Görünmeniz İçin Her Konunun Üstünde Duruyor, Hiçbir Detayı Atlamıyoruz.

Belirlediğimiz Saç Ve Makyajı Uygulamaya Geçmeden Önce Çeşitli Ön Hazırlıklar Yapıyoruz. Saçınıza Bir Keratin Bakım Uyguluyor, Temizliyor Ve Gelin Saçı İçin Hazır Hale Getiriyoruz. Makyajınızı Yapmadan Önce İse Cildinizi Özel Kremlerle Pürüzsüz Bir Hale Getiriyoruz. Bu, Hem Yüzünüzün Daha Parlak Görünmesini Hem De Makyajın Bozulmadan Daha Uzun Süre Kalmasını Sağlıyor.

Düğününüze, Tüm Detayların Düşünüldüğü Ve Tarzınızın En İyi Şekilde Yansıtıldığı Belinda Kuaför`de Hazırlanmak İstiyorsanız Yapmanız Gereken Tek Şey; Sayfanın Yanında Bulunan Formu Ücretsiz Doldurarak Ya Da Üst Kısımda Yer Alan İletişim Bilgilerini Kullanarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Belinda Kuaför
Belinda Kuaför