Betül Cengiz Güzellik Ve Kuaför Salonu

Teklif

Betül Cengiz Güzellik Ve Kuaför Salonu

Bursa / Osmangazi

1.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Cilt Bakımı

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Hayatınızın En Özel Gününde Güzelliğinizle Davetlilerinizin Hayran Bakışlarını Üzerinize Toplamanız İçin Betül Cengiz Güzellik Ve Kuaför Salonu Hizmetinizde.

Betül Cengiz Bursa Saç Ve Türban Tasarımın Yanında, Profesyonel Make Up Artistleriyle Sizi Muhteşem Bir Görüntüye Ulaştırıyor. Düğün Gününüzde Güzelliğinizle Işık Saçmanız İçin Profesyonel Ekibimizle Size Kusursuz Hizmet Sunuyoruz. Size En İyi Hizmeti Sunabilmek İçin Salonumuzda Sadece En Güvendiğimiz Dünya Markalarının Ürünlerine Yer Veriyoruz. Yaptığımız Her İşlemde Saçlarınıza Ve Cildinize Zarar Vermeyecek Olabildiğince Doğal İçerikli Ürünler Kullanmaya Özen Gösteriyoruz.

Gelin Saçınız İçin Hazırlıklara Başlamadan Önce Sizin İstek Ve Beklentilerinizi Ayrıntılarıyla Öğreniyoruz. Ardından Sizin Her Detayıyla İçinize Sinen Bir Görüntüye Ulaşmak İçin Çalışmalara Başlıyoruz. Gelin Saçınızı Gelinliğinize, Yüz Şeklinize, Düğün Konseptinize Uygun Olarak Tasarlıyoruz. Bu Sayede Düğün Gününüzde Bir Bütün Olarak Kusursuz Görünmenizi Sağlıyoruz. Dilerseniz Saçlarınızda Renk Renk Çiçeklerden, Zarif İncilere Kadar Çeşit Çeşit Aksesuarlar Kullanarak, Gelin Saçınıza Farklı Bir Hava Katıyoruz. Gelin Saçınızın Düğününüzün Bitimine Kadar Güzelliğini Koruması İçin Kaliteli Ve Doğal Görünümlü Saç Spreyleriyle Güçlü Bir Şekilde Sabitliyoruz.

Saçlarınızı Hazırladıktan Sonra Makyajınız İçin Çalışmalara Başlıyoruz. Dilerseniz Makyajınızdan Önce Cilt Bakımı İle Düğününüzde Cildinizin Sağlıkla Işıldamasını Sağlıyoruz. Kontur Uygulamalarından, Göz Makyajına Kadar Makyajınızın Yüz Hatlarınıza Uygun Olmasına Çok Özen Gösteriyoruz. Düğün Gününüzde Daha Çarpıcı Bakışlara Sahip Olmak İsterseniz Kirpik Lifting Uygulamaları Da Yapıyoruz. Düğün Gününüz Boyunca Kusursuz Güzelliğinizi Korumanız İçin Makyajınızın Her Aşamasında Kalıcılığı Yüksek Makyaj Ürünleri Kullanıyoruz.

Siz De Düğün Gününüzde Bakımlı Ve Güzel Bir Görüntüyle Kendinizi Harika Hissetmek İsterseniz Bizi Tercih Edebilirsiniz. Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinmek Ve Betül Cengiz Bursa Kuaför Fiyatlarını Öğrenmek İçin Sayfanın Yanında Bulunan Formu Doldurabilirsiniz.

İletişim