Bilgen Kuaför

Bursa / Gemlik

1.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

3 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Gemlik`te Hizmet Verdiğimiz Bilgen Kuaför Salonu`nda Mutlu Anlarınızda Güzelliğinize Işık Tutmak İçin Çalışıyoruz. Her Geçen Gün Daha İyi Hizmet, Özel Saç Tasarımı Çeşitleri Ve Makyaj Uygulamaları Konusunda Kendimizi Bir Adım Daha Geliştiriyoruz. Bu Sayede Hak Ettiğiniz Hizmeti Sunuyor, Sektörde Yer Alırken Edindiğimiz Kusursuzluk İlkesiyle Gelin Saçı Ve Makyajı Uygulamalarımızda Kişiye Özel Çalışmalar Yapıyoruz.

Kişiye Özel Çalışmalarımızdan Kısaca Söz Etmek Gerekirse; Bunun İlk Adımı Randevu Sistemiyle Çalışma Süreci Planlamalarımız Oluyor. Sizin İçin Özel Olan Günde En Küçük Bir Aksilik Veya Anlaşmazlık Olmaması İçin Hayallerinizi Daha Önceden Dinliyoruz. İstediğiniz Saç Modelinin Tasarımı İçin Yüz Tipiniz Ve Gelinlik Modelinizi İnceliyoruz. Ayrıca Seçtiğiniz Topuz, Örgü, Dalgalı Veya Toplu Saç Modellerinin Konseptinize De Uyumlu Olması Açısında Farklı Alternatifler Sunuyoruz. Saç Tasarımı Kadar Türban Konusunda Da Başarılı Olan Profesyonel Ekibimizle Güzelliğinizi Ortaya Çıkaracak Modeller Üzerinde Çalışıyoruz. Farklı Katlama Stilleriyle Türban Tasarımını Yapıyor, Varsa Aksesuarlarınızı Da Kullanarak Son Dokunuşları Yapıyoruz.

Makyaj Uygulamalarımızı Da Merak Ediyor Olmalısınız! Cilt Yapısı Ve Renk Tonunuza Göre Makyaj Ürünleri Seçerek Harekete Geçiyoruz. Sağlıklı Ve Hijyenik Olduğundan Emin Olacağınız Makyaj Ürünleri Kullanıyoruz. Bu Yüzden Kalitesi Dünya Standartlarında Olan Markaları Tercih Ediyor, Güzellik İçin Sağlığınızı Riske Atmıyoruz. Zaten Kullanılan Ürünlerin Kalitesi; Makyajın Teninizdeki Duruşu, Kusursuz Güzelliğiniz Ve Aydınlatıcı Teknikleriyle Işığınızı Ortaya Çıkarılması İçin Son Derece Önemli! Doğal Tonlarda Yapılan Makyajınızla Ortaya Çıkan Zarafetiniz Sayesinde, Bursa Kuaför Salonumuzdan Tatlı Bir Tebessümle Ayrılacaksınız. Bu Arada; Düğün Günü Yakınlarınızı Da Salonumuzda Ağırlayabildiğimizi Söylemeden Geçmeyelim!

Değerli Anlarınızda Özel Hissetmenizi Sağlayacak Bir Hazırlık Süreci Yaşamak Üzeresiniz! Gemlik Bilgen Kuaför Salonu`nda Sizi Bekliyoruz. İletişim Formumuz İse Bu Sayfanın Üst Kısmında Yer Alıyor!

İletişim
Bilgen Kuaför
Bilgen Kuaför