Bilgin Kuaför

Bursa / Yıldırım

1.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

1995 Yılından İtibaren Başarıyla Güzellik Sektöründe Faaliyette Olduğumuz Bilgin Kuaför Bursa`da Yaşamınızın En Özel Anlarında Saç Ve Makyaj Tasarımlarınızı Ustalıkla Yaparak Size Keyifli Bir Hazırlık Süreci Yaşatıyoruz. Rüyalarınızın Gelinine Dönüşmek İçin Profesyonel Bir Ekibe İhtiyacınız Var Sizinle En Kısa Zamanda Tanışmayı Bekliyoruz.

Alanında Uzman 4 Kişilik Bir Ekiple Size Hizmet Verdiğimiz Kuaför Salonumuzda Her Müşterimizle Özel Olarak İlgileniyoruz. Her Ne Kadar Gelin Saçı Ve Makyajı Modellerimizle Göz Kamaştırsak Da Günlük Hayatınız İçin Saç Kesimi, Ombre Ve Renklendirme Uygulamalarımızla Da İsmimizden Söz Ettirmeyi Başarıyoruz. Önceliğimiz Daima Sizin İstekleriniz Olduğu İçin İhtiyaçlarınız Doğrultusunda Size Yardımcı Oluyoruz. Hijyenik Bir Ortamda Kaliteli Ürünler Kullanarak Size Hizmet Veriyoruz.

Düğünden Önce Sizinle Bir Araya Gelerek Nasıl Bir Gelin Olmak İstediğiniz Üzerine Konuşuyoruz. Tecrübelerimizle Size Yardımcı Olsak Da Önemli Olan Sizin Zevkleriniz Olduğu İçin Son Kararı Daima Sizin Vermenizi Bekliyoruz. Gelinlik Modelinizden Düğün Mekanınıza Kadar Her Detayı Öğrenerek En Çok Hangi Modellerin Sizin Tarzınıza Yakışacağına Karar Veriyoruz. Düğün Günü Sizinle Birlikte Yakınınız Olan 4 Kişiyi Daha Misafir Ederek Onların Gelin Saçı Ve Makyajı Hazırlıklarını Da Yapıyoruz. Böylelikle Keyifli Bir Düğün Öncesi Hazırlık Süreci Geçirmenizi Sağlıyoruz.

İstediğiniz Saç Ve Makyaj Modellerini Rahatlıkla Yapabildiğimiz İçin Size Karar Aşamasında Herhangi Bir Sınır Koymuyoruz. Hangi Modeli Ve Tarzı İsterseniz İsteyin Sonucun Harika Olacağına Emin Olabilirsiniz. Makyaj Kısmında Doğal Ve Sade Bir Görüntüden Yana Olsak Da İsteğinize Bağlı Olarak Simlerin Ya Da Koyu Renklerin Yoğun Olarak Kullanıldığı Makyajlar Da Yapabiliyoruz.

Siz De Bursa Yıldırım Kuaförleri Arasında Yer Alan Güzellik Salonumuzda Kaliteli Hizmetinin Farkında Varmak Ve Fiyatlarımız Hakkında Ayrıntılı Bilgiler Edinmek İsterseniz Sayfa Üzerinde Yer Alan Formu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Bilgin Kuaför
Bilgin Kuaför