Büşra Zararsız Hair Makeup

Teklif

Büşra Zararsız Hair Makeup

Bursa / Nilüfer

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

5 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Çıtçıt Saç

Düğün Gruplarına Hizmet

El & Ayak Masaj

Gelin Paketi

Manikür & Pedikür

Mekanda & Evde Hizmet

Takma Kirpik

Tesettür Tasarım

Ücretsiz Prova

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Şehir Dışında Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Yeniliklerin Öncülüğünü Üstlendiğimiz Büşra Zararsız Wedding Bridal Makeup Hair Studio`da Siz De Her Anlamda Hayalini Kurduğunuz O Geline Dönüşebilirsiniz. Doğal Ve Sade Makyaj Uygulamalarını Yeniliklerle Geliştirdik. Daha İyi Bir Konseptin Standartlarını Yükselttiğimiz Profesyonel Bir Hizmet Veriyoruz. Düğün Gününüzde Işıl Işıl Olmak İstiyorsanız, Sizi De Makyajı Bir Sanat Olarak Gören Ekibimizle Buluşturmak İstiyoruz.

Hizmetler

Düğün Saç Tasarımı Ve Makyajı Başta Olmak Üzere Pek Çok Farklı Hizmetimiz Bulunuyor. Üstlendiğimiz Sorumluluğun Bilincindeyiz Ve Düğün Makyajınızın Sizin İçin Ne Kadar Önemli Olduğunu Biliyoruz. “Bir Gelin O Gün Geldiğinde Kendinin En Güzel Halini Hissetmelidir” Felsefesiyle Yola Çıkarak Önce Sizinle Tanışıyoruz. Böylece Nasıl Bir Tarz Ve Konsept İstediğinizi, Beklentilerinizi Detaylarıyla Öğreniyoruz.

Büşra Zararsız Hair Makeup`ta Saç Modeliniz, Yüz Hatlarınız Ve Düğün Mekanınızın Konsepti De Dahil Olmak Üzere Tüm Detayları Dikkate Alıyoruz. Düğün Gününde Gelin Adaylarımızın Altı Arkadaşına Daha Profesyonel Makyaj Hizmet Verebiliriz. Tüm Hizmetlerimizde Birinci Sınıf Kalitede Malzemeler Kullanıyoruz. Ücretsiz Prova Yaparak İşi Şansa Bırakmıyor Ve İçinize Sinen Bir Makyaj Elde Ediyoruz.

Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz Arasında Kalıcı Oje, Kaş Tasarımı, Manikür Ve Pedikür, Kirpik Lifting Ve İpek Kirpik Uygulamasını Örnek Verebiliriz. Nail Art Ürünlerimizi Deneyebilir, Düğün Gününüzde Tırnaklarınıza Farklı Bir Hava Katabilirsiniz. Saç Uygulamalarında Sombre, Kesim, Mikro Kaynak Ve Topuz Gibi Hizmetlerimizden Yararlanabilirsiniz. Tesettür Saç Tasarımları Da Yapıyoruz. Masaj Hizmetimiz İse Özellikle Düğün Gününde Rahatlamanızı Sağlayacaktır.

Deneyim

Güzellik Sektöründe Her Zaman Yeniliklerle Faaliyet Gösteren Profesyonel Ekibimiz, Düğün Hazırlıklarınızı Keyifli Bir Güne Dönüştürüyor. Büşra Zararsız Hair Makeup Markamız 2010 Yılında Güzellik Sektörüne Giriş Yaptı. O Günden Beri Ekibimiz Sürekli Kendini Geliştirerek Samer Khouzami Gibi Pek Çok Ünlü Makyaj Sanatçısından Özel Eğitimler Almaya Devam Ediyor. Güzellik Dünyasına Dair Diğer Profesyonel Eğitimlerle Gelinlerimize Kaliteli Bir Hizmet Vermek Her Zaman Önceliğimiz.

Deneyim

Dilediğiniz Tüm Makyaj Uygulamalarını Rahatlıkla Yapabiliriz. Gösterişli Bir Makyaj Mı Yoksa Doğal Mı İstersiniz? Yüz Hatlarınıza Uygun Tonlarla En Son Makyaj Trendlerini Birleştirerek Ortaya Güzel Bir Çalışma Çıkartıyoruz. Yüz Tipinize, Gelinliğinize Ve Elbette Seçimlerinize Uygun Makyajı Tamamladıktan Sonra Kalıcılığını Korumak İçin Özel Sabitleyici Spreyler Kullanıyoruz. Deneyimli Ekibimiz Size Metalik Eyeliner Göz Makyajı, Işıltılı, Siyah Göz Makyajı Ve Daha Fazlasına Sunabilir.

Kapanış

Düğününüzde Misafirlerin Karşısına Kusursuz Ve Güzelliğinize Güzellik Katan Bir Makyajla Çıkmak İstiyorsanız, Aradığınız Her Şey Büşra Zararsız Makeup`ta Sizi Bekliyor. Bursa Gelin Saç Makyaj Hizmetinizi Profesyonel Bir Ekiple Sunan Markamızın Sıradaki Şanslı Gelini Siz Olabilirsiniz. Hizmetlerimizle İlgili Fiyat Almak İçin Sayfadaki Formu Doldurabilir Veya Sorularınız İçin İletişim Bilgilerimizden Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim