Çatmakas Saç Tasarım

Bursa / Nilüfer

7.500-10.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

7.500-10.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

1 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Cilt Bakımı

Çıtçıt Saç

Düğün Gruplarına Hizmet

El & Ayak Masaj

Epilasyon

Gelin Odası

Gelin Paketi

Manikür & Pedikür

Mekanda & Evde Hizmet

Takma Kirpik

Tesettür Tasarım

Ücretsiz Prova

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Şehir Dışında Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

En Özel Gününüzde En Özel Hizmet İçin Nilüfer`de Çatmakas Adıyla Size En Kaliteli , Son Trendlerin Uygulandığı Ve Sürekli Yenilenen Salonumuzda Hizmet Vermeye Her Daim Hazırız. Bursa Kuaförlük Ve Güzellik Hizmetlerini Bir Araya Getirdiğimiz Salonumuzda Hem Kadın Hem De Erkek İçin Hizmet Veriyoruz. Bursa`da Tercih Edilen Bir İşletme Olarak Şu Zamana Kadar 500`Den Fazla Müşterinin Mutluluğunun Nedeni Olduk. 100`Den Fazla Güzellik Sırrı İle Birlikte Gelin Ve Damadın Aynı Anda Hazırlanabileceği, Mutlu Günlerini Beraber Paylaşabilecekleri Bir İşletmeyiz.

Hizmetler

●Gelin Adaylarının Tarzı, Gelinliği Gibi Faktörleri Dikkate Alarak Yaptığımız Saç Tasarım Hizmeti,
●Cilt Tipi/Yapısı, Düğünün Tarzı Gibi Konuları Göz Önünde Bulundurduğumuz Makyaj Uygulaması,
●Damatlara Özel Hizmet,
●Daha Rahat Hazırlanmak İsteyenlere Özel Vip Oda,
●Mekanda Veya Evde Hizmet,
●Cilt Bakımı, Lazer, Kalıcı Makyaj Gibi Güzellik Ve Bakım Hizmetleri,
●Ayrıca; Tesettürlü Gelin Adaylarına Özel Ayrı Bir Bölümümüz De Mevcut.

Deneyim

Birbirinden Yetenekli Ve Eğitimli Kadromuz İle Birlikte Uzun Yıllardır Aynı Marka Altında Çalışıyoruz. Makyaj Ve Saç Tasarım Dışında Güzellik Hizmetlerini Birleştirdiğimiz Salonumuzda Birbirinden Yetenekli Ve Eğitimli 15 Personel Çalışıyor. Saç Tasarımcılarından Kalıcı Makyaj Uzmanına, Estetik Uzmanından Hizmet Görevlisine Kadar Ekibimiz Özel Günleriniz İçin Gece Gündüz Çalışıyor. Hijyene Önem Veren Kadromuz İle Gelin Ve Damat Adaylarının Mutluluğu İçin Çalışıyoruz.

Deneyim

Bursa Gelin Saçı Yapan Kuaförler Arasında Modern Detaylarla Şekillendirdiğimiz Açık, Yarım Toplu, At Kuyruğu Gibi Birçok Saç Modelimiz Var. Saç Tasarımcılarımız, Gelin Adayının İsteği Doğrultusunda Bazen Bir Toka Bazen İse Taç Detayıyla Bu Bahsettiğimiz Modernliği Yakalıyor. Taze Bir Görünüm İsteyen Gelin Adaylarının Karşısına Bazen De Sade, Bohem Saçlarla Da Çıkıyoruz. Makyaj İçin İse Eğitimli, Profesyonel Sanatçılarımız Doğal Bir Görünüm Yakalamak İçin Uğraşıyor. İsteğe Bağlı Buğulu, Metalik Makyajların Yanında Yer Yer Renkli, Parlak Modeller De Uyguluyorlar. Ama Hepsinde Dikkat Edilen Gelin Adayının İsteği Dışında Cilt Tipi, Gelinliği Ve Tarzı Oluyor.

Kapanış

Çatmakas Ekibi Olarak Profesyonel Bir Şekilde Tepeden Tırnağa Gelin Ve Damadı Salonumuzda Hazırlıyoruz. Birçok Seçenek İle Aynı Zamanda Rahatınızı Da Sağlıyoruz. Üstelik Tüm Bu Hizmetler Karşılığında Bursa Kuaför Fiyatları Arasında Bütçe Dostu Bir Firma Olarak Da Varız. Ayrıntılı Bilgi Almak İstiyorsanız, Sayfanın Üzerindeki İletişim Bilgilerinden Ya Da Yandaki Formu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Çatmakas Saç Tasarım
Çatmakas Saç Tasarım