Crazy Kuaför

Bursa / Yıldırım

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Her Kadın Güzelliği İçin Zarif Dokunuşlar Yaptırmayı Sever. Bunlar Kimi Zaman Özel Günlerde Yapılan Saç Ve Makyaj Uygulamaları Kimi Zaman Da Saç Ve Vücut Bakımları Olur. Biz De Uzun Yıllar Tüm Bu Konularda Eğitim Aldıktan Sonra 2009 Yılında Bursa`da Crazy Kuaför Markasını Yarattık. İşimizdeki Ustalığı Güzel Gelinlerimize Yaşatmak İçin Saç Tasarımı Ve Makyaj Sanatı Konusunda Kendimizi Geliştirdik. Şimdi, Sizin Mutluluğunuza Ve Güzelliğinize Dokunmak İçin Büyük Bir Heyecanla Bekliyoruz. Düğün Günü Etrafınızda Olan Yardımcılarımızla Birlikte Hizmet Verdiğimiz Salonumuz, Bursa Yıldırım`da Yer Alıyor. Acele Edin, Gelin Bir An Önce Düğün Hazırlıklarınıza Başlayalım.

Hazırlık Sürecimizi Merak Ediyorsanız; Bilmelisiniz Ki Randevu Sistemiyle Çalışıyoruz. Bu Günümüzü Size Ayırmak, Hak Ettiğiniz İlgi Ve Özeni Göstermek İçin Son Derece Önemli. İlk Görüşme Randevumuz İse, İsteklerinizi Öğrenmemiz Ve Hayal Ettiğiniz Saç Tasarımı Üzerine Konuşmak İçin Harika Bir Fırsat. Yaptığımız Görüşmelerde, Tercih Ettiğiniz Makyaj Ürünleri, Cilt Sağlığınız, Gelinlik Modeliniz Ve Düğün Konseptiniz Hakkında Da Konuşuyoruz. Böylelikle Şıklığınızı En İyi Şekilde Tamamlayan Saç Tasarımını Yapabiliyoruz. Işıltılı Rengi Ve Sağlıklı Görüntüsü İçin Saçınızda; Topuz, Örgü Ve Dağınık Modellerin Tasarımını Yapıyoruz. Bir De Renk Değişikliği, Saç Bakımı, Ombre, Sombre, Kaynak Gibi Saç Uygulamaları Yaptırmak İsterseniz; İlk Görüşme İle Düğün Günü Arasında Bir Tarih Belirlemeyi Tercih Ediyoruz Ki Uygulamalar Saçınıza Uyum Sağlasın.

Saç Tasarımınız Kadar Makyajınızı Da Önemsiyoruz. Porselen Makyajınızın Gece Boyunca Bozulmaması İçin Temiz Bir Ciltte İşlem Yapıyoruz. Bu Da Nemlendirme, Temizlik Ve Bakımlarınıza Verdiğimiz Önemle Hassas Bir Şekilde Yaptığımız Baz Çalışmalar Sayesinde Oluyor. Son Olarak Doğal Ve Aydınlık Makyajınızı; Alın, Burun, Gözler, Dudak Ve Elmacık Kemiklerinde Yaptığımız Kontur İşlemleriyle Tamamlıyoruz. Unutmayın, Makyaj Küçük Dokunuşlarla Güzelliğinize Işık Tutmak İçin Yapılır! Salonumuzdan Ayrılırken Yüzünüzdeki Tebessüm Ve Kusursuz Güzelliğinizle Herkesi Büyülemeye Hazır Olun! Bursa Yıldırım Kuaför Salonları Arasında Bizi Tercih Ettiğiniz İçin “İyi Ki”, Diyeceğiniz Bir Düğün Töreni Sizi Bekliyor.

Tüm Bu Hizmetler Ve Çok Daha Fazlası İçin Crazy Kuaför İletişim Formu Bu Sayda Üzerinde Yer Alıyor. Siz Hâlâ Neyi Bekliyorsunuz?

İletişim
Crazy Kuaför
Crazy Kuaför