Cüneyt Ayla Kuaför

Bursa / Nilüfer

1.500-3.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

1 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

El & Ayak Masaj

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Şehir Dışında Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Şahane Bir Gelin Olmanız Cüneyt Ayla Kuaför Dokunuşuyla Çok Kolay! 2007 Yılından İtibaren Güzellik Sektöründe Varlığını Sürdüren Salonumuzda Uzman Bir Kadroyla Çalışıyoruz. Gelin Saçı Ve Makyajı Hizmetlerimize Ek Olarak Ombre, Sombre Ve Kesim Gibi İmaj Değişikliğinize Olanak Tanıyan Uygulamalarımız Da Mevcut.

Salonumuz İçerisinde Samimi Bir Atmosfer Oluşturuyoruz. Güler Yüzlü Personelimiz, Hijyenik Ortamımız Ve Sürekli Kendini Yenileyen İş Anlayışımızla Keyif Dolu Bir Hazırlık Süreci Yaşamanızı Sağlıyoruz. Sizi En Muhteşem Görüntüye Kavuşturarak Salonumuzdan Yolcu Etmek İstiyoruz. Bunun İçin Düğün Öncesi Sizinle Bir Araya Gelerek Nasıl Bir Hizmet Almak İstediğinizi Ayrıntılı Olarak Öğreniyoruz. Yaptığımız Gelin Saçı Ve Makyajı Modelleri İçerisinde Sizin Tarzınıza Uyanları Örnek Olarak Gösteriyoruz. Saçlarınızın Kısalığına Ya Da Uzunluğuna Bakmaksızın İstediğiniz Modeli Rahatlıkla Uyguluyoruz. Kabarık Veya Sıkı Topuzlar, Su Dalgalı Maşalar, Kıvırcık Bukleler Ve Örgü Detaylı Saçları Kolayca Yapıyoruz.

Makyaj Kısmına Sıra Geldiğinde İse Öncelikle Dünyaca Ünlü Markaların Kaliteli İçeriklerini Kullandığımızı Bilmenizi İsteriz. Makyaj Bazı Uygulamamızın Ardından Doğru Cilt Rengi Analiziyle Size Uygun Fondöteni Seçiyoruz. Cilt Tonunuzu Eşitleyerek Göz Makyajınıza Geçiyoruz. Göz Yapınıza En Uygun Makyaj Stilini Belirleyerek Uyguluyoruz. Genellikle Doğal Renk Tonlarını Tercih Etsek De İsteğinize Bağlı Koyu Bir Makyaj Da Yapabiliriz. Kaşlarınızı Ve Dudaklarınızı Kalem Yardımıyla Ön Plana Çıkarıyoruz. Makyajınız Bittiğinde De Makyaj Sabitleyici Sprey Sıkarak Yaptığımız İşlemlerin Uzun Süre Yüzünüzde Kalmasını Sağlıyoruz.

Siz De Bursa Kuaförleri Arasında Yer Alan Firmamızın Şanslı Gelinlerinden Biri Olmak İsterseniz Haftanın Altı Günü Çalıştığımızı Bilmelisiniz. Çalışma Saatlerimiz Değişkenlik Gösterdiği İçin Gelmeden Önce Mutlaka Randevu Almalısınız. Bunun İçin De Sayfa Üzerinde Yer Alan İletişim Formunu Eksiksiz Bir Şekilde Doldurarak Ardından “Ücretsiz Teklif Al” Butonuna Tıklayabilirsiniz.

İletişim