Derya Güner Saç Tasarım

Bursa / Osmangazi

1.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

6 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Şehir Dışında Hizmet

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Günün Gününüzde Kendinizi Profesyonel Ellere Bırakmak İstersiniz. Çünkü O Gün Hiçbir Aksilik Olsun İstemezsiniz. 14 Yıllık Tecrübemiz İle Bu Özel Gününüzde Derya Güner Ve Ekibi Olarak Yanınızdayız. Bursa`da Gelin Saçı Ve Gelin Makyajı Denilince 7 Yıldır Profesyonel Ekibimizle Akla Biz Geliyoruz. Gelinler Ve Gelinlerin Yakınları, Nedimeler İçin Ekibimizle Beraber Çalışıyoruz.

Gelin Saçınızda, Saçınızın Rengi, Boyutu Çok Önemli. Kısa Saçlarınız Var. Belki De Uzun Saça Uygun Modeller Hep Hayaliniz Oldu. Bizde Size Postiş Ve Çıt Çıt Seçeneklerimizle Bu Modellere Ulaşmanızı Sağlıyoruz. Hayalleriniz Çok Uzak Değil! Sadece Dile Getirmeniz Gerekli. Topuz, At Kuyruğu, Örgü, Yarım Toplanmış Saç Modellerinden Hangisini Gelin Saçınızda Görmek İstersiniz?

Saçınız Aynı Zamanda Düğün Gününüzde Uygulanan Makyajla Doğrudan Orantılı. Düğün Gününüzde Uygulayacağımız Makyaj, İsteğiniz Doğrultu Da Uygulanıyor. İsteklerinizi Şekillendiriyoruz. Gelinliğiniz, Düğün Gününüz İçin Seçtiğiniz Saç Modeli, Yüz Şeklinize Göre Makyaj Tekniklerine Uygun Olarak Yaptığımız Makyajlar İle Son Trendleri Buluşturuyoruz.

Düğün Gününüzde Zaman Yönetimi De Çok Önemli. İlk Olarak Saç Yapılmalı, Devamında Makyaj Uygulanmalı. Gelinliğin, Kıyafetin Saç Ve Makyajın Yapıldığı Yerde Giyilmesi Çok Önemli. Hem Zamandan Kaybı Engeller Hem De Saçın Ve Makyajın Bozulmamasını Sağlar. Bizde Bunun İçin Giyinme Alanımızı Sizlerin Kullanıma Açtık.

Derya Güner Saç Tasarım Bursa`da Sizleri Bekliyor. Sağladığımız Hizmetler İle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorsanız, Formu Doldurabilirsiniz.

İletişim