Dilay Yıldız Make-Up & Hair

Teklif

Dilay Yıldız Make-Up & Hair

Bursa / Nilüfer

1.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Güzellik Sektöründeki Geçmişimiz Yirmi Beş Yılı Aşsa Da 2020 Yılında Dilay Yıldız Make-Up & Hair Olarak Faaliyete Başladık. Yenilikçi Bir Bakış Açısıyla, Güzellik Sektörüne Yeni Bir Soluk Kazandırmayı Hedefleyerek, Kadınların Hayatına Kaliteli Ve Güvenilir Hizmetlerimizle Güzellik Katıyoruz. Düğün Gününüzde De Profesyonel Saç Ve Makyaj Uygulamalarımızla, Kusursuz Güzelliğinizi Ortaya Çıkarmak İçin Sizi Salonumuza Davet Ediyoruz.

Üç Kişili İşini Tutkuyla Yapan Bir Ekiple Çalışıyoruz. Profesyonel Ekibimizle Size Her Zaman En İyi Hizmeti Sunabilmek İçin Kaliteden Ödün Vermeden Çalışıyoruz. Profesyonelliğimizin Bir Getirisi Olarak Salonumuzda Sadece En Seçkin Ve Kaliteli Dünya Markalarının Ürünlerini Kullanıyoruz. Alanında Uzman Ekibimizle Her Türlü Saç, Makyaj Ve Bakım Tekniklerini Ustalıkla Kullanarak, Yaptığımız Her İşlemden En İyi Sonuçları Alabiliyoruz. Son Teknoloji Ekipmanlarla Donattığımız, Hijyenik Salonumuzda Sizinle Beraber Dört Yakınınıza Kadar Hizmet Verebiliyoruz.

Düğün Gününüzden Önce, Profesyonel Saç Bakım Uygulamalarıyla Saçlarınızın Sağlıkla Işıldamasını Sağlayabiliyoruz. Gelin Saçınızı Tasarlarken Yüz Şeklinizden, Düğün Mekanınıza Kadar Pek Çok Faktöre Dikkat Ediyoruz. Gelin Saçınızda Zarif İnciler, Işıltılı Taşlar, Rengarenk Çiçekler Kullanarak Güzelliğinize Ayrı Bir Hava Katabiliyoruz. Saçlarınızın Düğün Gününüz Boyunca Güzelliğini Koruması İçin De Kaliteli Saç Sabitleyicileri Kullanıyoruz. Salonumuzda Türban Tasarım Hizmeti De Sunuyoruz.

Profesyonel Makyaj Uygulamamızda İse Öncelikle Kullandığımız Araçların Ve Kozmetik Malzemelerimizin Hijyenine Çok Önem Verdiğimizi Bilmenizi İstiyoruz. Makyajınızı Yaparken Kalıcılığı Yüksek Makyaj Ürünleri Kullanıyoruz. Kontur Uygulamanızdan, Göz Makyajınıza Kadar Da Yüz Hatlarınızı Doğru Bir Şekilde Analiz Etmeye Özen Gösteriyoruz.

Düğün Gününüzde Tamamen Bakımlı Bir Görüntüye Ulaşmanız İçin Manikür Pedikür Hizmeti De Sunuyoruz. Profesyonel İşlemlerimizde Hijyene Ve Kullandığımız Ürünlerin Kalitesine Çok Özen Gösteriyoruz.

Siz De Düğün Gününüzde Profesyonel Dokunuşlarla Eşsiz Güzelliğinizi Ortaya Çıkarmak İstiyorsanız; Sayfanın Yanında Bulunan Formu Doldurarak Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinebilir, Dilay Yıldız Make-Up & Hair Bursa Gelin Saçı Ve Makyajı Fiyatlarını Öğrenebilirsiniz.

İletişim