Diva Kuaför & Güzellik Salonu

Filter

Diva Kuaför & Güzellik Salonu

Bursa / Karacabey

1.500-3.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Düğün Gününüzde Kendinizi İyi Hissedebilmeniz İçin Bakımlı Ve İçinize Sinen Bir Görüntüye Sahip Olmanız Oldukça Önemlidir. Bu Nedenle Biz Diva Kuaför Ve Güzellik Salonu Olarak Düğün Gününüzde Size Her Anlamda Profesyonel Bir Hizmet Sunuyor, Düğün Gününüzde Mutlulukla Işıldamanızı Sağlıyoruz.

Öncelikle Salonumuzda Size Samimi, Rahat Ve Hijyenik Bir Ortam Sunuyoruz. Düğün Telaşınız İçinde Her İhtiyacınızda Size Güler Yüzlü Ve Kusursuz Bir Hizmet Sunuyoruz. Salonumuzda Uyguladığımız Her İşlemden En İyi Sonuçları Alabilmek İçin, Salonumuzda Kullandığımız Ürünlerin Kalitesine Ve Güvenilirliğine Çok Önem Veriyoruz. Ayrıca Güzellik Sektöründeki Son Gelişmeleri Yakından Takip Ederek, Son Teknoloji Ekipmanlarla Profesyonel Hizmet Sunuyoruz.

Dilerseniz Düğün Gününüzden Önce Çeşitli Çeşitli Cilt Bakım Ve Saç Bakım Uygulamalarıyla Düğün Gününüzde Bakımlı Ve Sağlıklı Bir Görüntüye Sahip Olmanızı Sağlıyoruz. Saçlarınıza Uyguladığımız Keratin Botox Gibi Uygulamalarla Yıpranmış Saçlarınızı Onarıyor, Düğün Gününüzde Saçlarınızın Sağlıkla Işıldamasını Sağlıyoruz. İyi Bir Makyajın Sırrı İyi Temizlenmiş Bir Cilttir. Salonumuzda Uyguladığımız Cilt Bakım Uygulamaları İle Cildinizdeki Porları, Tıkalı Gözenekleri Ve Ölü Derileri Temizliyor Düğün Gününüzde Işıl Işıl Bir Ciltle Davetlilerinizin Karşısına Çıkmanızı Sağlıyoruz.

Gelin Saçınız İçin Hazırlıklara Geçtiğimizde Yüz Şeklinizi, Gelinlik Modelinizi Ve Düğün Mekanınızı İyi Bir Şekilde Analiz Ederek, Size En Uygun Saç Modelini Sizin Görüşlerinizi Baz Alarak Tasarlıyoruz. Saçlarınızda Çeşit Çeşit Aksesuarlar Kullanarak, Saç Tasarımınıza Ayrı Bir Işıltı Katabiliyoruz.

Profesyonel Makyaj Uygulamanızda İse Öncelikle Hijyene Çok Önem Verdiğimizi Bilmenizi İstiyoruz. Makyajınızda Kalıcılığı Yüksek Makyaj Ürünleri Kullanıyoruz. Bu Sayede Düğün Gününüzde Makyajınızın Akmasına İzin Vermiyoruz.

Siz De Düğün Gününüzde Özenle Hazırlanmış Bir Güzellikle Davetlilerinizin Karşısına Geçmek İstiyorsanız; Sayfanın Yanında Bulunan Formu Doldurarak Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinebilir, Diva Kuaför & Güzellik Salonu Bursa Gelin Saçı Ve Makyajı Fiyatlarını Öğrenebilirsiniz.

İletişim
Diva Kuaför & Güzellik Salonu
Diva Kuaför & Güzellik Salonu