Ebruli Saç Tasarım

Bursa / Yıldırım

1.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Cilt Bakımı

El & Ayak Masaj

Epilasyon

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet İçeriği

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`da Düzenleyeceğiniz Düğününüzde Değerli Konuklarınızın Karşısına En Güzel Gelin Saçı Ve Makyajıyla Çıkmak İçin Ebruli Saç Tasarım`a Bekliyoruz!

10 Yılı Aşkın Süredir Bursa`da Saç Ve Makyaj Konusunda Hizmet Veren Kuaförümüzde Aynı Zamanda Epilasyon, Ağda Ve Cilt Bakımı Hizmetleri De Sunuyoruz. Tüm Bu Hizmetleri Bir Çatı Altında Toplayarak Düğününüz Öncesinde Sizi Farklı Kuaför Ve Güzellik Merkezlerine Giderken Zaman Kaybetmekten Kurtarmayı Amaçlıyoruz. Bursa Gelin Saçı Kuaförleri Arasında En Güzel Dizaynlardan Birine Sahip Olan Salonumuzda Aile Sıcaklığında Bir Ortam Yaratmak Adına Güler Yüzlü Ekibimiz İle Birlikte Çalışıyoruz.

Düğün Gününüzde Tatlı Telaşınıza Ortak Olmak Bizi Oldukça Sevindiriyor. Mutluluğunuzu Değerli Konuklarınız İle Paylaşacağınız Günde En Başta Sizi Mutlu Etme Amacıyla Oldukça Titiz Çalışıyoruz. Bu Titiz Çalışmalarımızın Başında Saçınızın Yapısını Analiz Etmek Geliyor. Bazı Gelin Adayları İnternette Başkası Üzerinde Gördükleri Saç Modelini İstediklerini Belirtiyorlar. Eğer Bu Model Size Uygunsa Elbette Uygulamaktan Büyük Keyif Duyarız. Ancak Sizin Saçınıza Uymayan Bir Model İse Sahip Olduğumuz Tecrübe İle Sizi Daha Doğru Saç Modellerine Yönlendirebiliriz. Saçınızı Yaptıktan Sonra Gece Boyunca Bozulmaması Adına Özel Spreyler Kullanıyoruz. Gelin Makyajınızı Yaparken De Yine Yüz Stilinize Dikkat Ediyoruz. Yüzünüzdeki Gülümsemeyi En İyi Şekilde Ortaya Çıkaran Makyaj Modellerini Bulabilmek İçin Yıllarca Tecrübeye Ve Trendleri Takip Etmeye İhtiyaç Duyuyoruz.

Düğününüzden En Az 4 Hafta Önce Salonumuz İle İletişim Kurarak Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Bu Rezervasyonlarınızda Sizinle Birlikte Hizmet Verebileceğimiz 10 Yakınınıza Daha Yer Ayırabilirsiniz.

Hayatınızın En Önemli Günlerinden Birinde Düğününüze Ebruli Saç Tasarım Kalitesi İle Hazırlanmak Ve Bursa Gelin Saçı Fiyatları İçinde En Uygun Olanları Öğrenmek İstiyorsanız Bize Ulaşabilirsiniz. Sayfanın Sağ Üst Tarafında Bulunan İletişim Formunu Eksiksiz Olarak Doldurarak ‘`Ücretsiz Teklif Al`` Butonu Yardımıyla Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz.

İletişim