Elif Kuaför

Bursa / Osmangazi

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Düğün Gününüz İçin Tüm Gelin Adayları Gibi Sizin De Heyecanlı Olduğunuzu Ve Harika Görünmek İstediğinizi Biliyoruz. Bursa`da Hizmet Verdiğimiz Elif Kuaför`de İsteklerinizi Doğrultusunda İstediğiniz Gelin Olmanızı Sağlıyoruz.

Profesyonel, Anlayışlı Ve Güler Yüzlü Bir Ekiple Birlikte Çalışıyoruz. Her Zaman Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışıyor Ve Sizi Son Derece Samimi Bir Ortamda Ağırlıyoruz. Dünyaca Ünlü Markaların En Kaliteli Ürünlerini Kullandığımız Kuaför Salonumuzda Güzellik Sektöründe Moda Olan Tüm Trendleri De Mutlaka Bulunduruyoruz. Saç Kesimi, Gelin Saçı Tasarımı, Makyaj, Renklendirme, Kalıcı Oje, Protez Tırnak Gibi Uygulamalarımızla Hizmet Veriyoruz.

Randevu İle Çalıştığımız İçin Salonumuza Gelmeden Önce Mutlaka Haber Vermenizi İstiyoruz. Düğün Öncesi Sizinle Bir Araya Gelerek Düşlerinizi Süsleyen Gelin Saçı Ve Makyajının Detaylarına Dair Bilgi Ediniyoruz. Düğün Günü Sizi Sevdiklerinizle Birlikte Ağırlayarak Keyifli Bir Hazırlık Süreci Yaşamanızı Sağlıyoruz. Yaptığımız Uygulamalar Hakkında Size Bilgi Vererek İsterseniz Düğünden Önce İmaj Değişikliği Bile Yapabilirsiniz. Saçınızın Uzun Ya Da Kısa Olsa Bile İstediğiniz Modelleri Başarıyla Yapıyoruz. Maşa Ve Fön Uygulamalarıyla Önce Saçınızı Hazırlıyor Daha Sonra Farklı Toplama Stilleriyle İstenilen Şekli Veriyoruz. Saçınızı Yaptıktan Sonra Duvağınızı Ve Varsa Tacınızı Saçınızı Bozmadan Takıyoruz.

Sıra Makyaja Geldiğinde İse Önceliğimiz Yüz Hatlarınız Oluyor. Doğal Ve Sade Görünen Makyajları Daha Çok Tercih Etsek De Çalışmalarımız Esnasında Ten Renginize En Uyumlu Renkleri Kullanıyoruz. Bazı Gelinlere Koyu Makyajlar Daha Çok Yakışabiliyor. Kaşlarınızı Ve Dudaklarınızı Ön Plana Çıkarıyoruz. Allık Kullanarak Yüzünüze Renk Katıyoruz. Sabitleyici Sprey Sıkarak Da Makyajın Uzun Süre Yüzünüzde Kalmasını Sağlıyoruz.

Siz De Bursa Kuaförleri Arasında Sevilen Yerlerden Biri Olan Elif Kuaför İsimli Salonumuzun Şanslı Gelinlerinden Biri Olmak İsterseniz Sayfa Üzerinde Yer Alan İletişim Formunu Doldurarak “Ücretsiz Teklif Al” Butonuna Tıklayabilirsiniz.

İletişim
Elif Kuaför
Elif Kuaför