Ello Güzellik Merkezi

Bursa / Osmangazi

1.500-3.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

1 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Cilt Bakımı

Epilasyon

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

15 Yılı Aşkın Süredir Faaliyet Gösteriyor, Ello Güzellik Merkezi Bursa Adresimizde Misafirlerimize Hizmet Veriyoruz.
Firmamızın Sahibi Estetisyen Bilge Fırat İstanbul`da Kalıcı Makyaj Eğitimi Almıştır. Ardından Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Kalıcı Makyaj Uzmanlığı Ve Kalfalık Belgesini Almış Ve Bu Alana Profesyonel Olarak Yönelmiştir. Profesyonel Olarak Yönelişin En Önemli Ayağı İse Ello Güzellik Merkezinin Kuruluşuyla Olmuştur. Uzun Yıllar Boyunca Yurtdışında Kalıcı Güzellik Uzmanı Olarak Çalışan Bilge Fırat Bu Konuda Belirli Bir Noktaya Ulaştıktan Sonra Bursa`da Kendine Ait Şubesini Açmıştır. Tabii Bu Konunun Önemli Ayaklarından Biri De Doğru Bir Ekiple Çalışmaktır. Bu Yüzden Hepsi Kendi Branşında Başarılı Ve Eğitimli Ekibini De Bir Araya Getirerek Çalışmalara Başlamıştır. Bugün Geldiğimiz Noktada Pek Çok Uygulamayı Güzellik Merkezimiz İçerisinde Sunuyoruz Ve Misafirlerimizin Tesisimizden Mutlu Ayrılmalarını Sevinçle İzliyoruz. Güzellik Merkezimize Gelenler Müşteri Olarak Değil Adeta Bir Misafirimiz Gibi Görüyoruz. Misafirlerimiz Kendilerini Evlerinde Gibi Huzurlu Ve Mutlu Hissediyorlar. Bunu Da Dürüst, Samimi Ve Kaliteli Ortamımızla Sağlıyoruz.

Yaptığımız Çalışmalar Neler Mi?
- Profesyonel Makyaj
- Kalıcı Makyaj
- Microblading Uygulaması
- Kaş Pudralama
- Dipliner / Eyeliner
- Lazer Epilasyon
- El Ve Ayak Bakımı
- İpek Ve Protez Kirpik
- Saç Tasarımı Şeklindedir.

Özel Organizasyonlar İçin De Bursa Halkı Tarafından Sıklıkla Tercih Ediliyoruz. 1 Hafta Önceden Bizimle İletişime Geçilmesi Dahilinde Randevulaşıyor; Organizasyon Günü İstedikleri Saç Ve Makyajı Yapıyoruz. Aynı Zamanda Diledikleri Bakım Uygulamasını Da Yapıyoruz. Bunun İçin Yalnızca Önceden Randevulaşmamız Ve Neler Yapacağımızı Netleştirmemiz Gerekiyor.
Gelin Adaylarının Da Güvendiği Bir Adres Olmaktan Mutluluk Duyuyoruz. Böylesine Anlamlı Günlerde Bizi Tercih Edişinizi Boşa Çıkarmıyor, İçinize Sinecek Saç Ve Makyaj Çalışmalarını Ortaya Çıkarıyoruz. Düğün Öncesi Tertemiz Bir Cilt Yaratıyor, Bu Yarattığımız Cilde De Gelinliğe Ve Düğün Mekânına Uygun Olacak Şekilde Makyaj Yapıyoruz. Bu Aşamada Kuaförlerimiz De Yüz Hatlarınızı Da Göz Önünde Bulundurarak Saçlarınızı Yaparak; Geceye Sizi Bir Kuğu Misali Hazırlıyor…

Bakıma Dair Aradığınız Her Şeyi Bulabileceğiniz Ello Güzellik Merkeziyle İlgili Detaylı Bilgi Almak İsterseniz; Sayfa Üzerindeki İletişim Bilgilerimiz Üzerinden Ekibimizle İletişime Geçebilirsiniz.

İletişim
Ello Güzellik Merkezi
Bilge Fırat
Ello Güzellik Merkezi