Emel Kuaför

Bursa / İnegöl

1.500-3.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

3 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Bursa İnegöl`de Faaliyet Gösteren Kuaför Salonumuz, Gelin Adaylarını En Güzel Şekilde Hazırlıyor. Ferah Atmosferimiz, Son Zamanların Trendlerini Dikkate Alarak Uyguladığımız Saç Modellerimiz Ve Avantajlı Fiyat Politikamızla En Değerli Anlarınızda Heyecanınızı Paylaşıyoruz. Daima Kaliteli Ekipmanlar Ve Dünyaca Ünlü Markaların Kozmetik Ürünlerini Kullandığımızı Da Belirtelim.

Emel Kuaför Ekibimiz, Saç Ve Makyaj Stilinizi Belirlerken Belli Kriterleri Değerlendiriyor. Örneğin, Gelinliğinizin Yaka Şeklini Ve Düğün Konseptinizi Dikkate Alıyor, Seçimlerinize Uyum Sağlayan Modeller Öneriyoruz. Cilt Yapınıza Ve Tarzınıza Uygun Makyaj Yapmak Da Her Zaman İlk Tercihimiz. Bu Nedenle Düğün Gününüzde Aklınızda Soru İşareti Olmadan Güzelliğinizi Bize Emanet Edebilirsiniz.

Uzun Zamandır Hayalini Kurduğunuz Düğün Gününüzde Saçlarınız Da Hayallerinizdeki Gibi Olmalı. Bu Nedenle Yaptığımız Ön Görüşmede İsteklerini Detaylı Bir Şekilde Dinliyor, Uygulamalarımızda İçinize Sinmeyen Hiçbir Detayı Kullanmıyoruz. Fakat Aklınızda Herhangi Bir Saç Modeli Yoksa Veya Onlarca Tasarım Arasında Kararsızlık Yaşıyorsanız, O Noktada Da Devreye Biz Girip Size Danışmanlık Yapabiliyoruz. Talep Eden Gelin Adaylarımız Prova İmkanımızdan Da Yararlanabiliyor. Bursa Gelin Saçı Kuaför Tavsiyeleri Arasında Bulunmamızın Sebebi De İşte Bu Titiz Çalışmalarımız, Her İhtimali Değerlendiriyor Olmamız. Ne Kadar Çok Dans Ederseniz Edin Bozulmayacak Makyajınız Ve Modern Saç Tasarımımız Eşliğinde Harika Görüneceğinizi Düşünüyoruz. Siz De Bize Güvenin Ve Hayal Kurmaya Şimdiden Başlayın!

Düğün Günü Gelin Adaylarımızın Yanında Gelen Misafirlerimize De Profesyonel Saç Ve Makyaj Hizmeti Veriyoruz. Tabii Bütün Dikkatimizi Size Vermemiz Randevu Oluşturmayı İhmal Etmeyin! Sahip Olduğumuz Olanakları Çok Beğendiyseniz Ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İstiyorsanız; Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan Formu Eksiksiz Bir Şekilde Doldurarak ‘`Fiyat Teklifi Al`` Butonuna Tıklayabilirsiniz. Böylece Düğün Tarihiniz İçin Randevu Oluşturabilir, Aklınızdaki Tüm Sorulara Yanıt Bulabilirsiniz.

İletişim
Emel Kuaför
Emel Kuaför