Emin Kadıoğlu Hair Galleria

Teklif

Emin Kadıoğlu Hair Galleria

Bursa / Nilüfer

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

6 Haftadan Fazla

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Çıtçıt Saç

Gelin Odası

Gelin Paketi

Manikür & Pedikür

Mekanda & Evde Hizmet

Takma Kirpik

Tesettür Tasarım

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Şehir Dışında Hizmet

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Emin Kadıoğlu Hair Galleria Bursa, Nilüfer Bölgesinde Gelinleri Karşılıyor. 2018 Yılından Beri Hizmet Veren Firma Villa Ve Havuz Konseptiyle Dikkatleri Üzerine Çekiyor. Deneyimli Bir Ekiple Çalışan Emin Kadıoğlu Bursa Kuaför`de Gelinler Baştan Aşağı Hazırlanma Fırsatı Buluyor. Her Geline Özel Olarak Hazırlanan Emin Kadıoğlu ‘Saçınız Ve Makyajınız Emin Ellerde` Sloganıyla Gelinlerin Keyifli Bir Hazırlık Süreci Geçirmesini Sağlıyor.

Hizmetler

Emin Kadıoğlu Bursa Gelin Saçı Ve Makyajı Alanında Kapsamlı Hizmetler Sunuyor. Nars, M.a.c, Huda Beauty, Fenty, Sephora Gibi Kaliteli Markaların Ürünleriyle Gelin Makyajını Tamamlayan Firma Her Alanda Gelinin Hayalini Gerçekleştirmek İçin Çalışıyor. Gelinleri İkramlarla Ve Oda Süslemesiyle Karşılayan Firma Bride Odalarında Şampanya, Şarap Ve Çeşitli İkramlar Sunuyor. Firma Manikür Ve Pedikür Hizmetine De Sahip.

Emin Kadıoğlu`nun Sunduğu Özel Hizmetler Arasında Şehir Dışında Da Gelinlere Yardım Etmesi Yer Alıyor. Bununla Beraber Hazırlıklar Düğün Mekanında Veya Evde De Tamamlanabiliyor. Ayrıca Gelin Yakınlarının Hazırlıkları Da Firma Tarafından Yapılabiliyor. Üstelik Hizmet Verilebilen Yakın Sayısı 10 Kişiye Kadar Çıkabiliyor. Emin Kadıoğlu Hair Galleria`yla Çalışmak Ve Özel Hizmetlerden Faydalanmak İsterseniz Düğünden 6 Hafta Önce İletişime Geçebilirsiniz.

Deneyim

Firma Havuz/Villa Konseptinin Yanı Sıra Bir Bahçeye Sahip. Gelinlere Mümkün Olan En Rahat Ortamı Sağlayan Firma 2 Adet ‘Bride` Odasıyla Gelinlere Özel Hissettiriyor. Buna Ek Olarak Vıp Odalar Da Mevcut. 12 Kişilik Bir Alanda Hizmet Veren Emin Kadıoğlu Hair Galleria Ortaya Koyduğu İşlerle Hem Bursa`nın Yerel Gazetelerinde Hem De Milliyet Ve Hürriyet Gibi Gazetelerde Adından Söz Ettirdi.

Deneyim

Firma Saç Ve Makyaj Tarzını Gelinin Taleplerine, Beklentilerine Ve Düğün Konseptine Uygun Olarak Belirliyor. Gelinlerin Talebine Göre Takma Kirpik Ve Çıtçıt Saç Gibi Malzemelerden Yararlanılabiliyor. Ayrıca Tesettür Tasarım İmkanı Da Mevcut. Gelinlere Koçluk Hizmeti De Sunan Emin Kadıoğlu Hair Galleria Saç Ve Makyaj Tarzı Belirlendikten Sonra Mekanı Gezdiriyor Ve Randevu Veriyor.

Kapanış

Alanında Uzman Bir Ekiple Gelinlerle Buluşan Emin Kadıoğlu Hair Galleria Erken Rezervasyona Özel Çeşitli Avantajlar Sunabiliyor. Firma Geniş Hizmet Yelpazesiyle Gelinlere Tam Teşekküllü Bir Düğün Deneyimi Sağlıyor. Emin Kadıoğlu Bursa Gelin Saçı Fiyatları İçin Yan Taraftaki ‘`Ücretsiz Fiyat Teklifi`` Formunu Doldurabilirsiniz. Dilerseniz Sayfadaki Telefon Numarasını Arayarak Da Ekibimizle İletişime Geçebilirsiniz.

İletişim