Emma Kuaför Ve Güzellik Salonu

Teklif

Emma Kuaför Ve Güzellik Salonu

Bursa / Nilüfer

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

2 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

Cilt Bakımı

El & Ayak Masaj

Manikür & Pedikür

Solaryum

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Emma Güzellik Kalite Ve Hijyenden Ödün Vermeyen, Kişisel Bakımına Önem Veren Tüm Bay Ve Bayanlara Hitap Edebilen Komple Bir Tesistir. Güzelliğinizi Öne Çıkartmayı, Güzelliğinize Değer Katmayı Hedeflemektedir.

Güzellik, İnsana Yakışan Bir Ögedir. Her İnsan Güzel Olmak İster Ki Güzel Olmanın Temelini De Kişisel Bakım Oluşturur. Bu Çerçevede Toplumu Kişisel Bakım Yönünde Zenginleştirmek, Bilinçlendirmek Ve Doğru Yönlendirmek Emma Güzellik`te Önem Taşımaktadır.
Emma Güzellik, Alanındaki Değişim Ve Gelişimleri Takip Eden, Genç , Dinamik Ve Uzman Bir Ekibin Araştıran Güvenilir Yaklaşımı Ve Yaratıcı Fikirleri İle “Güzelliğe” Farklı Bir Anlayış Kazandırmaktadır.
Keyifle Dinlenebileceğiniz, Huzurla Kahvenizi Yudumlayabileceğiniz Bir Ortam Sunan Emma Güzellik, Yaşama Bakış Açınızı Pozitif Yönde Değiştirerek, Enerjinizi Hayata Geçirmenize Destek Olur.

Emma Güzellik`te Kullanılmakta Olan Tüm Kozmetik Ürünlerin Sağlık Bakanlığı Onayı Ve Tüm Cihazların Ce (Uygunluk) Belgeleri Bulunmaktadır. Bütün Ürünlerimiz Kendi Alanında Dünyanın Önde Gelen Markaları Olup, Kaliteden Ve Müşteri Memnuniyetinden Ödün Vermeyen Markalardır. Dünyanın Önde Gelen Kozmetik Markalı Ürünlerin Salonumuzda Satışı Da Yapılabilmektedir.

Salonumuzda Sağlanan Hizmetler Aşağıdaki Gibidir :

Saç Tasarım, Kesim, Renklendirme, Röfle, Balyaj Çeşitleri
El Ve Ayak Bakımı (Manikür Ve Pedikür),
Batık Tırnak Problemlerinin Giderilmesi,
Cilt Bakımı,
Profesyonel Makyaj,
High Defination Makyaj,
Kalıcı Makyaj,

Ağda (Sir Ağda),
Epilasyon (İğneli Epilasyon),
Saç Dökülmesini Önleyici Bakım

Salonumuzda Verilen Hizmetler Ve Fiyatları İle İlgili Daha Detaylı Bilgi İçin Sizi Salonumuzda Misafir Etmekten Mutluluk Duyarız.

İletişim