Emre Demirbilek Saç Tasarım

Teklif

Emre Demirbilek Saç Tasarım

Bursa / Nilüfer

1.500-3.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500-3.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Düğününüzde Uzun Süredir Hayalini Kurduğunuz Gibi Bir Gelin Olmak İçin Emre Demirbilek Saç Tasarım Farkını Yaşamaya Ne Dersiniz? Hayatınızda Ömür Boyu Yer Edecek Günler Kusursuzluğu Hak Eder, Siz De Ediyorsunuz!

Kendimizi Kısaca Tanıtmak Ve Sağladığımız İmkanlardan Bahsetmek İstiyoruz. 2000 Yılından Beri Faaliyet Gösteriyor, Bursa`daki Gelin Adaylarımızı Salonumuzda Ağırlıyoruz. Açıldığımız Günden Beri Memnuniyetinizi Esas Alıyor, Nasıl Bir Gelin Olmak İstediğinizi Ön Planda Tutuyoruz. İstek Ve İhtiyaçlarınıza Yönelik Hizmetler Sunarken Kendimizi De Sürekli Geliştirmeyi Hedefliyoruz. En Yeni Trendleri, Saç Ve Makyaj Modellerini Yakından Takip Ediyor, Değişen Modaya Ayak Uydurarak Gelin Adaylarımızın Beklentilerini En İyi Şekilde Karşılıyoruz. Sanatsal Bakış Açımız, Uzman Kadromuz Ve Güler Yüzlü Ev Sahipliğimiz Sayesinde Bize Olan Güveninize Layık Olacağımızdan Emin Olabilirsiniz.

Emre Demirbilek Saç Tasarım, Değişim İsteyen Herkesin İlk Tercihi Oluyor. Kesim, Renklendirme, Mikro Kaynak, Ombre, Sombre, Fön, Topuz, At Kuyruğu, Balyaj, Perma Ve Bunun Gibi Daha Pek Çok İşlemi Uzmanlıkla Gerçekleştiriyoruz. Tarzınızı En İyi Şekilde Yansıtacağımızdan Şüpheniz Olmasın! Bunun Yanı Sıra Gelin Makyajı, Manikür, Pedikür, Ağda Ve Epilasyon İle De Tepeden Tırnağa Göz Alıcı Görüneceğinizi Garanti Ediyoruz.

Bu Özel Günde Sizi Yalnız Bırakmak İstemeyen Yakınlarınız İçin De Bir Haberimiz Var. Gelin Adayımız İle Birlikte Toplam 8 Kişiye Sihirli Dokunuşlar Yapabiliyor, Düğüne Hazırlayabiliyoruz.

Nilüfer Kuaförleri Arasında Farklılaştığımız En Önemli Özelliklerimizden Biri De Düğün Gününüzde İstediğiniz Yerde Hizmet Verebiliyor Olmamız! En Az 1 Ay Öncesinden Bizimle İletişime Geçip Randevu Aldığınız Taktirde Sizi İsterseniz Salonumuzda Ağırlayabiliyor, İsterseniz Otele, Eve Ya Da Düğün Mekanına Gelebiliyoruz.

Eğer Sunduğumuz Bu Olanaklardan Yararlanarak Düğününüze Eksiksiz Bir Şekilde Hazırlanmak İsterseniz Yapmanız Gereken Tek Şey; Sayfanın Yanında Bulunan Formu Ücretsiz Doldurarak Ya Da Üst Kısımda Yer Alan İletişim Bilgilerini Kullanarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim