Ergun Pekin Bay & Bayan Hair Studio

Filter

Ergun Pekin Bay & Bayan Hair Studio

Bursa / Nilüfer

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

3 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Ağda

El & Ayak Masaj

Manikür & Pedikür

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Şehir Dışında Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Bursa Nilüfer`de Balat`ın Öne Çıkan Kadın Kuaförlerinden Biri Olan Ergun Pekin Bay & Bayan Hair Studio`da Hayatınızın En Özel Günlerinize Hazırlanmak İster Misiniz? Kaliteli Hizmetimiz, Müşteri Memnuniyeti Odaklı Yaklaşımımız Ve Birbirinden Eşsiz Tasarım Yeteneklerimizle Eminiz Ki Siz De Tıpkı Diğer Gelin Adaylarımız Gibi Bizimle Çalışmaktan Oldukça Memnun Kalacaksınız.

Ergun Pekin Kuaför Olarak İsmimizi Bölgemizde Başarıyla Duyurmuş Durumdayız. Bugüne Kadar Çok Sayıda Kadını En Özel Günlerine Hazırlayarak, Göz Kamaştırıcı Görünmelerini Sağlıyoruz. Saç Tasarımı, Stil Değişikliği, Renklendirme, Makyaj, Manikür, Pedikür, Idm Manikür İle Pedikür, Kişisel Bakımlar Gibi Hizmetlerin Yanı Sıra Gelin Başı Düğün Kuaförlüğüne Dair Hizmetleri De Veriyoruz.

Üstelik Hazırlıklarınız Esnasında Yanınızda Bulunan 15 İla 20 Kişiyi De Sizinle Birlikte Aynı Anda Hazırlayabiliyoruz. Gelin Başı, Topuz, Maşa, Saç Kesimi, Boya, Röfle, Balyaj, Ombre, Sombre, Mikro Kaynak, Brezilya Fönü, Makyaj, Ağda, Kaş, Bıyık, Keratin Bakımı, Cilt Bakımı, El Ve Ayak Masajı, Epilasyon, Manikür İle Pedikür, Takma Kirpik Gibi Hizmetlerin Tümünü Bünyemizde Bulabilirsiniz.

Hazırlıklarınıza Başlamadan Kısa Bir Süre Önce Sizinle Mutlaka Bir Araya Gelerek Nasıl Bir Hizmet Almak İstediğinizi Ayrıntılı Olarak Konuşuyoruz. Önceliğimiz Tamamen Sizi Memnun Etmek. Bunun İçin De Nasıl Görünmek İstediğinizi Bize Net Şekilde İfade Etmeniz Gerekiyor. İstediğiniz Tüm Saç Ve Makyaj Uygulamalarını Başarıyla Yapabiliriz. Kaliteli Malzemeler Kullanarak Uzun Süre Kalıcılığını Koruyan İşlemler Yapıyoruz. Dünyada Ve Ülkemizde Moda Olan Güzellik Trendlerini Yakından Takip Ediyor, İsteğinize Bağlı Olarak Uyguluyoruz. Gelinlik Modeliniz, Düğün Konseptiniz Gibi Detayları Da Mutlaka Göz Önünde Bulundurarak Size En Çok Yakışacak Modeli Kısa Zaman İçerisinde Kusursuz Biçimde Ortaya Çıkarıyoruz.

Siz De Bursa Kuaförleri Arasında Yer Alan Markamız Ergun Pekin Bay & Bayan Hair Studio`nun Değerli Gelinlerinden Biri Olmak İsterseniz Sayfa Üzerinde Yer Alan İletişim Bilgilerimizi Kullanabilir Ya Da Yandaki Bilgi Formunu Eksiksiz Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Ergun Pekin Bay & Bayan Hair Studio
Ergun Pekin Bay & Bayan Hair Studio