Ersel Mert Erdoğan (Mert`in Gelinleri)

Teklif

Ersel Mert Erdoğan (Mert`in Gelinleri)

Bursa / Nilüfer

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

3.000-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Cilt Bakımı

El & Ayak Masaj

Epilasyon

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Şehir Dışında Hizmet

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Sevdiğiniz Kişiyle Mutlu Bir Hayatı Paylaşmaya “Evet!” Dediğiniz Düğün Gününüz İçin Oldukça Heyecanlı Olduğunuzu Biliyoruz. Rüyalarınızı Süsleyen Gelin Olmanız İçin Ersel Mert Erdoğan Bir Diğer Adımızla Mert`in Gelinleri İsimli Stüdyomuzda Hizmet Alarak Düşlerinizin Ötesinde Bir Görüntüye Kavuşabilirsiniz.

Bursa Makyaj Sanatçıları Arasında Yer Alan Ersel Mert Erdoğan`ın Önderliğinde Profesyonel Bir Ekiple Uzun Yıllardır Makyaj Üzerine Çalışmalar Yapıyoruz. Ersel Mert Erdoğan`ın Makyaj Sanatına Duyduğu İlgi Sonrası Almış Olduğu Eğitimlerle Desteklediği Üstün Becerileri Zamanla Kendisinin Meslek Edinmesine İmkan Sağladı. Bugüne Kadar Pek Çok Gelin Adayını Düğün Gününe Hazırlamaktan Duyduğumuz Mutluluk İse Daima Bizim En Büyük Gurur Kaynağımız Oluyor.

Düğününüz Öncesi Sizinle Tanışarak Uzun Görüşmeler Yapıyoruz. Hem Kendimizi Tanıtıyor Hem De Sizin İsteklerinizin Neler Olduğunu Öğreniyoruz. Daha Önce Bizden Hizmet Alan Gelin Adaylarımıza Ait Görseller Göstererek Aklınızda Fikir Oluşmasını Sağlıyoruz. Düğününüzün Yapılacağı Mekan, Gelinliğiniz, Tarzınız, Saç Modeliniz, Yüz Hatlarınız Ve Ten Renginiz Makyajı Yaparken Bizim İçin Belirleyici Unsurlar Oluyor. Genellikle Doğal Tonları Tercih Ettiğimiz Makyajlarınızda Taleplerinize Bağlı Olarak Değişiklikler Yapabiliriz. Makyaj Öncesi Cildinizi Makyaja Hazır Hale Getiriyoruz. Ten Renginize Uygun Malzemeleri Uygulayarak Doğal Bir Görünüm Elde Ediyoruz. Yüz Hatlarınızı Belirginleştiren Makyaj Hileleriyle Yüzünüze Keskin Çizgiler Katıyoruz. Gerekli Gördüğümüz Kısımları Aydınlatıyoruz. Makyajınız Bittiğinde İse Sabitleyici Spreyle Makyajın Kalıcılığını Arttırıyoruz. Kaliteli Makyaj Malzemeleri Kullanarak Makyajınızı İlk Yaptığımız An Nasılsa Eğlencenizin Sonuna Kadar Öyle Kalmasını Sağlıyoruz. Taze Ve Canlı Bir Görünüm Elde Ettiğimiz Makyajınızla Gören Herkesi Büyülemenizi Arzuluyoruz.

Siz De Sunduğumuz Hizmetler Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İsterseniz Yapmanız Gereken Tek Şeyin Ersel Mert Erdoğan`a Ulaşmak Olduğunu Bilmelisiniz. Peki Bize Nasıl Ulaşacaksınız? Sayfa Üzerinde Yer Alan İletişim Formunu Eksiksiz Bir Şekilde Doldurarak “Ücretsiz Teklif Al” Butonuna Tıklayabilirsiniz.

İletişim