Esila Kişisel Bakım Salonu

Teklif

Esila Kişisel Bakım Salonu

Bursa / Osmangazi

1.500 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.500 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Verdiğiniz Ekstra Hizmetler Neler?

Takma Kirpik

Hizmet

Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mekanda & Evde Hizmet

Şehir Dışında Hizmet

Ücretsiz Prova

Hizmet

Makyaj

Foto Galeri

Hakkında

Hayalini Kurduğunuz O Gün, Çok Yaklaştı Ama Siz Hala Kendinizi Emanet Edebileceğiniz Bir Kuaför Bulamadınız Mı? Endişelenmeyin! Arayışınızın Sona Erdiğini Söylemek İsteriz. Esila Kuaför Bursa Olarak, Siz Değerli Gelinlerimize Hizmet Vermek İçin Hazırda Bekliyoruz. Hayatınızın En Önemli Gününde Muhteşem Görünmek İstediğinizi Çok İyi Biliyoruz.

Her Biri Kendi Alanında Uzman Ve Oldukça Deneyimli Ekibimizle Birlikte, Bursa`nın En Güzel İlçelerinden Birinde, Osmangazi`de Hizmet Veriyoruz. Kuaför Salonumuzda Gelinlerimizi Ağırlamaktan Mutluluk Duyuyoruz. En Mutlu Olduğunuz O Muhteşem Günde, Saçınız Ve Makyajınızın Uyumuyla Göz Kamaştıracaksınız. Şimdiye Dek Pek Çok Gelinin Hazırlık Aşamasına Ev Sahipliği Yaptık. Bu Tecrübeyle Birlikte, Siz Değerli Müşterilerimizin Memnuniyetini Garanti Ediyoruz.

Saçınız Ve Makyajınız İçin Size Ücretsiz Prova İmkanı Sunuyoruz. Böylece, Düğün Gününüz İçin Planlanan Saç Ve Makyajınızı, Önceden Deneyimleme Şansına Sahip Oluyorsunuz. Bu Sayede, Beğenmediğiniz Veya Hoşunuza Gitmeyen Bir Kısım Varsa, Hemen Müdahele Edebiliyoruz. Eğer Prova Gününüzü, Nişanınıza Denk Getirirseniz Bir Taşla İki Kuş Vuracağınızı Da Belirtmek İsteriz.

Düğün Mekanınıza, Gelinliğinize Ve Fiziksel Özelliklerinize Göre Saç Modelinizi Uyguladıktan Sonra Sora Makyaja Geliyor. Deneyimli Makyözlerimiz Tarafından Gerçekleştirilen Makyaj Uygulamalarıyla Yüz Hatlarınızı Belirginleştiriyor Ve Doğal Güzelliğinizi Ortaya Çıkarıyoruz. Makyaj Öncesi Uyguladığımız Bazlar Ve Makyaj Sonrası Kullanılan Sabitleyici Spreyler Sayesinde Makyajınız, Düğün Boyunca Hiç Kıpırdamadan Yüzünüzde Kalıyor. Size De Sınırsız Eğlencenin Tadını Çıkarmak Kalıyor.

Düğün Gününüzdeki Sizinle Birlikte Yakınlarınıza Da Hizmet Verebiliyoruz. Ayrıca Düğün Mekanınıza Gelerek De Sizi Hazırlayabiliyoruz. Böylece “Acaba Yetişebilecek Miyim?” Kaygısı Gütmenize Gerek Kalmıyor.

Esila Kişisel Bakım Salonu Olarak, Bizim Size Sunduğumuz Hizmetler Bu Şekilde. Detaylı Bilgi Almak Ve Bizimle İletişime Geçmek İçin Sayfanın Hemen Yanında Bulunan Formu Doldurmanızı Rica Edeceğiz.

İletişim